Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Furra dhe mikrovalë në shitje - Gjeni shporeta elektrik, me gaz dhe mikrovalë në shitje

Acura , 1
Alfa Plam , 1
Gorenje , 578
Iskra , 73
Derby , 23
Beko , 406
Bosch , 232
Termo , 1
LG , 1
Samsung , 76
Samsung , 1
Whirlpool , 77
Neo , 49
Alfa Term , 468

Mos humbni kohë duke kërkuar furra dhe mikrovalë! Zbuloni ofertat dhe kërkoni menjëherë për furra dhe mikrovalë të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni furra dhe mikrovalë nga markat më të njohura të elektronikës si Gorenje, Samsung, Iskra, Beko, Bosch, Alfa Term dhe shumë marka tjera të elektronikës me ofertat më të volitshme në treg.

Sot 07:57 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Shporet montues Gorenje

80 EUR Price Reduced

Sot 01:46 Furra dhe mikrovalë , Rahovec

SHPORET

280 EUR

Dje 16:53 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shporet elektronik

35 EUR Price Reduced

Dje 15:06 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

nxehmje qendrore

470 EUR Price Reduced

Dje 14:31 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shes shporetin

120 EUR Price Reduced

21 Sht 04:38 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Shporet

80 EUR

20 Sht 00:10 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Furre elektrike

240 EUR

19 Sht 23:22 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shitet shporeti

190 EUR

18 Sht 23:33 Furra dhe mikrovalë , Therandë

Shporet dhe furr me plin

18 Sht 11:51 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shitet

60 EUR

16 Sht 13:37 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Pllaka Indesit

55 EUR Price Reduced

14 Sht 21:21 Furra dhe mikrovalë , Pejë

shporet plin profesional 60x50cm

140 EUR

14 Sht 06:00 Furra dhe mikrovalë , Besianë

Shporet rrym plin

90 EUR Price Reduced

13 Sht 22:39 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shiten kuzhina dhe shporeti i rrymes

280 EUR

13 Sht 16:38 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Boce/ bombole plini

15 EUR Price Reduced

13 Sht 16:38 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Furre plini me boce

30 EUR Price Reduced

13 Sht 16:31 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Urgjent

20 EUR Price Reduced

13 Sht 06:11 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Furrë me plin dhe 3 plloça per zierje

55 EUR

13 Sht 06:11 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shitet

655 EUR

13 Sht 06:07 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta nga Danimarka Voss Gorenje

1 EUR

12 Sht 06:20 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet bosch

190 EUR

12 Sht 06:18 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Pllaka me taq

100 EUR

12 Sht 06:17 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

140 EUR

11 Sht 11:33 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shitet

11 Sht 09:05 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Shporet i rrymes

60 EUR

11 Sht 01:40 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Shporet Gorenje

130 EUR

11 Sht 01:40 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Tengjere elektrike

35 EUR

11 Sht 01:05 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

u shit

11 Sht 01:05 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

u shit

10 Sht 13:02 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporet elektrik

50 EUR Price Reduced

09 Sht 03:54 Furra dhe mikrovalë , Pejë

jepet me qira tavë për ajvar

20 EUR

08 Sht 01:20 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Furra montuse

1 EUR

06 Sht 23:45 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shes Mikrovalen dhe Tosterin

06 Sht 23:22 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Bojler i vogël BIRA 22€

Furra dhe mikrovalë nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni furra dhe mikrovalë të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur furra dhe mikrovalë elektrike me çmimet më të volitshme në treg.


Markat më të njohura të furrave dhe mikrovalave në MerrJep.com


Markat më të njohura të teknikës së bardhë për furra dhe mikrovalë elektrike në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për shitjen dhe blerjen e mikrovalave dhe furrave të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si Gorenje, Beko, Bosch, Samsung, Alfa Term dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.


Furra dhe mikrovalë në shitje


Kërko shpallje për furra dhe mikrovalë të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për mikrovalë dhe furra për shtëpinë tuaj si shporet elektrik. peshore për furra, aparat për pjekje, mikrovalë dixhitale, pllakë për shporet, skarë, makinë për pjekje të mishit, shporet me gaz, kamin, furrë profesionale me avull dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas dhe shit furra dhe mikrovalë në MerrJep


Keni furra dhe mikrovalë, shporet elektrik. aparat për pjekje apo makineri tjera për të shitur?


Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni.


Vendosni shpalljen tuaj në mesin e 2.469 shpalljeve për mikrovalë dhe furra dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione