Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Furra dhe mikrovalë në shitje - Gjeni shporeta elektrik, me gaz dhe mikrovalë në shitje

Acura , 1
Alfa Plam , 1
Gorenje , 539
Iskra , 67
Derby , 21
Beko , 364
Bosch , 197
Termo , 1
LG , 1
Samsung , 71
Samsung , 1
Whirlpool , 68
Neo , 45
Alfa Term , 445

Mos humbni kohë duke kërkuar furra dhe mikrovalë! Zbuloni ofertat dhe kërkoni menjëherë për furra dhe mikrovalë të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni furra dhe mikrovalë nga markat më të njohura të elektronikës si Gorenje, Samsung, Iskra, Beko, Bosch, Alfa Term dhe shumë marka tjera të elektronikës me ofertat më të volitshme në treg.

Today 07:35 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shiten

Yesterday 15:51 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Furrë

Yesterday 14:58 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

60 EUR

Yesterday 08:53 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shes Furen dhe Pllaken

Yesterday 08:19 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporeta montus

170 EUR

Yesterday 06:02 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporet

100 EUR

Yesterday 05:56 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Furr

90 EUR Price Reduced

02 Shk 22:35 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Shporet elektrik

130 EUR

01 Shk 19:38 Furra dhe mikrovalë , Besianë

HUGO

70 EUR Price Reduced

01 Shk 16:28 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Buke Pjekëse

60 EUR

01 Shk 10:44 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

aparat kafes

15 EUR Price Reduced

31 Jan 15:11 Furra dhe mikrovalë , Rahovec

SHPORET

280 EUR

31 Jan 10:59 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Pllak montuese

35 EUR Price Reduced

30 Jan 22:33 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Shporet Gorenje

70 EUR

29 Jan 22:40 Furra dhe mikrovalë , Fushë Kosovë

Shitet

35 EUR

29 Jan 22:20 Furra dhe mikrovalë , Shtime

Furre me plin

29 Jan 21:16 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Rinor

200 EUR

28 Jan 21:29 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Shporet Alfa Plam 70

24 Jan 01:22 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Mikroval montuse

80 EUR

23 Jan 10:07 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Shitet furte per pica me gaz

850 EUR

Furra dhe mikrovalë nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni furra dhe mikrovalë të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur furra dhe mikrovalë elektrike me çmimet më të volitshme në treg.


Markat më të njohura të furrave dhe mikrovalave në MerrJep.com


Markat më të njohura të teknikës së bardhë për furra dhe mikrovalë elektrike në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për shitjen dhe blerjen e mikrovalave dhe furrave të reja dhe të përdorura dhe gjej markat më të njohura të teknikës së bardhë si Gorenje, Beko, Bosch, Samsung, Alfa Term dhe shumë marka të njohura të brendeve botërore nga teknika e bardhë.


Furra dhe mikrovalë në shitje


Kërko shpallje për furra dhe mikrovalë të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën.


Gjeni ofertat më të mira për mikrovalë dhe furra për shtëpinë tuaj si shporet elektrik. peshore për furra, aparat për pjekje, mikrovalë dixhitale, pllakë për shporet, skarë, makinë për pjekje të mishit, shporet me gaz, kamin, furrë profesionale me avull dhe shumë paisje tjera të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Regjistro shpallje falas dhe shit furra dhe mikrovalë në MerrJep


Keni furra dhe mikrovalë, shporet elektrik. aparat për pjekje apo makineri tjera për të shitur?


Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për makinerinë apo paisjen shtëpiake që do të shisni.


Vendosni shpalljen tuaj në mesin e 2.469 shpalljeve për mikrovalë dhe furra dhe pranë mijëra blerësve potencial në MerrJep.com.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information