Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Alfa Term

90H , 152
Midea , 1
Model Tjeter , 151
27 Dhj 14:21 ,

alfa 90

240 EUR

13 Dhj 20:05 ,

shporet

175 EUR

09 Dhj 21:24 ,

Shpored Alfa

150 EUR

08 Tet 20:53 ,

Shporet

180 EURNë fillim