Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Gorenje | Model Tjeter

28 Tet 19:47 ,

kamin e ri

170 EUR

13 Tet 14:53 ,

shitet

180 EURNë fillim