Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Iskra | Model Tjeter

05 Mar 07:45 ,

Shitet

500 EUR

19 Shk 13:16 ,

22

30 EUR

22 Tet 13:22 ,

Shporet

30 EUR

Në fillim