Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Markë tjetër

90H , 3
AEG , 93
Bauknecht , 40
FUEGO , 10
Hugo , 30
Luxell , 40
Maksan , 3
Midea , 12
Miele , 35
Model Tjeter , 1177
Oscar , 6
Prity , 19
Rational , 3
Rohnson , 1
Rotel , 5
Sloboda , 7
Smederevo , 39
Sharp , 12
tecnoinox , 1
19 Jan 13:29 ,

aspirator

80 EURNë fillim