Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Markë tjetër | AEG

16 Korr 20:27 ,

Furrë

800 EUR

06 Korr 22:00 ,

Skar

120 EUR

08 Nën 19:57 ,

Shporet

100 EUR

03 Sht 15:20 ,

shporet

120 EURNë fillim