Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Markë tjetër | Luxell

08 Jan 14:35 ,

Furre

35 EUR Price Reduced

16 Shk 12:28 ,

Shporet

100 EUR

04 Mar 20:04 ,

Kamin

85 EUR

Në fillim