Gjilan | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Markë tjetër

90H , 2
AEG , 2
Bauknecht , 3
Hugo , 4
Luxell , 1
Midea , 1
Miele , 7
Model Tjeter , 104
Oscar , 1
Prity , 2
Sloboda , 1
Smederevo , 3
Sharp , 4
29 Dhj 22:16 ,

Shitet

120 EUR

02 Dhj 14:57 ,

MIKROVAL

60 EUR

24 Korr 16:24 ,

Kamin

150 EUR

Në fillim