Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Neo

12 Sht 11:22 ,

Shporet

80 EUR

09 Pri 11:07 ,

Mikroval

27 EUR

03 Pri 19:56 ,

shes

30 EUR

Në fillim