Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë | Bosch | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Bosch Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:37 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

120 EUR

Dje 09:55 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shiten

02 Mar 20:03 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet montues

130 EUR

01 Mar 14:50 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta orej Danimarkes

1 EUR

18 Shk 07:53 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet montues

140 EUR

16 Shk 18:16 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Shiten te gjitha

1 EUR

11 Shk 11:51 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet i ardhur nga Danimarka

1 EUR

29 Nën 17:16 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta voss gorenje

1 EUR

25 Nën 18:11 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta nga Danimarka

1 EUR

21 Nën 03:04 Furra dhe mikrovalë , Besianë

Furra

450 EUR

08 Nën 01:06 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej Danimarkes

1 EUR

06 Nën 20:24 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej Danimarkes

1 EUR

06 Nën 11:59 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej Danimarkes

1 EUR

28 Tet 00:56 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Furra montuese

1 EUR

24 Tet 01:04 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Toster

27 Sht 07:52 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet

140 EUR

17 Sht 06:45 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet montues

100 EUR

09 Sht 12:30 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

pllak dhe furr

200 EUR

03 Sht 10:37 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej Danimarkes

1 EUR

12 Gush 11:25 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet montues

150 EUR

08 Gush 07:35 Furra dhe mikrovalë , Klinë

Shporet trefazor

29 EUR

30 Korr 11:26 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet montues

180 EUR

30 Korr 11:24 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet montues

150 EUR

26 Korr 14:03 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Furra Bosch

19 Korr 11:23 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

u shit

40 EUR

19 Korr 08:29 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet

140 EUR

05 Korr 12:31 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet montues

180 EUR

27 Qer 08:26 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet montues

120 EUR

12 Qer 11:53 Furra dhe mikrovalë , Deçan

Tavolin

320 EUR

06 Qer 11:00 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shporet

140 EUR

20 Maj 19:45 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

U shiiiiiiiiiiit flm merrjep

110 EUR

26 Pri 12:59 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej Danimarkes

1 EUR

22 Pri 21:23 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej Danimarkes

1 EUR

22 Pri 21:22 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej danimarkes

1 EUR

11 Pri 08:04 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shitet shporeti

120 EUR

09 Pri 10:15 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej danimarkes

1 EUR

01 Pri 16:18 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporeta prej danimarkes

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Bosch Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione