Ferizaj | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë

Gorenje , 37
Iskra , 5
Derby , 1
Beko , 25
Bosch , 21
Samsung , 1
Whirlpool , 11
Neo , 5
Alfa Term , 28
18 Jan 18:52 ,

Toster

80 EUR

05 Jan 11:25 ,

Shporeta

1 EUR

30 Dhj 09:54 ,

Shporeta

1 EUR

08 Dhj 22:34 ,

Mikroval

40 EUR

29 Nën 19:02 ,

Furre favio

70 EURNë fillim