Gjakovë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë

Gorenje , 11
Derby , 1
Beko , 3
Bosch , 3
Samsung , 3
Alfa Term , 5
08 Dhj 12:24 ,

Grill

260 EUR

25 Nën 02:57 ,

Vitrine

250 EUR

12 Maj 17:14 ,

kuzhina

80 EUR

11 Nën 18:10 ,

Shporet

550 EUR

10 Tet 18:46 ,

Calorex

60 EUR

Në fillim