Mitrovicë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Furra dhe mikrovalë

Acura , 1
Gorenje , 23
Iskra , 1
Beko , 7
Bosch , 1
Termo , 1
Samsung , 10
Whirlpool , 5
Neo , 1
Alfa Term , 26
11 Tet 19:37 ,

kamin

150 EUR

02 Tet 18:34 ,

Hadije

120 EUR

20 Maj 21:54 ,

Shitet

50 EURNë fillim