Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Neo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Neo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 06:17 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporet Alfa ne shitje

150 EUR

12 Qer 18:14 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovalë

40 EUR Price Reduced

05 Qer 13:06 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovalë

60 EUR

05 Qer 12:37 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovalë

60 EUR

28 Shk 04:51 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shitet furra / tupan

35 EUR

29 Tet 13:00 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Shitet

20 Sht 00:36 Furra dhe mikrovalë , Viti

Fretez

280 EUR

05 Sht 14:28 Furra dhe mikrovalë , Prizren

SHPORET ELEKTRIK NE SHITJE 70 E

70 EUR

23 Gush 09:13 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shitet kamini

500 EUR

10 Maj 07:39 Furra dhe mikrovalë , Rahovec

Frigorifer

90 EUR

21 Mar 05:01 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Furr

20 Shk 17:53 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Furr

80 EUR

12 Shk 14:42 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Shporet i vogel

80 EUR

03 Shk 14:20 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Furr

80 EUR

23 Jan 02:25 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Furr

80 EUR

15 Jan 03:19 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Furr

40 EUR

15 Jan 03:19 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

Shporet i vogel

30 EUR

20 Dhj 17:10 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shpored elktrik

70 EUR

06 Dhj 19:43 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shpored elektrik

75 EUR

11 Tet 01:17 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovale

50 EUR

10 Tet 20:46 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovale

50 EUR

11 Korr 21:42 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shitet ferteza

30 EUR

12 Sht 11:22 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Shporet

80 EUR

06 Korr 15:17 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shitet Mikrovala

25 EUR

15 Qer 10:56 Furra dhe mikrovalë , Pejë

pasije per kuzhin

550 EUR

20 Pri 11:32 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Furrë elektrike

250 EUR

08 Shk 22:48 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Furr e picave

200 EUR

25 Jan 14:16 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporeta

16 Jan 22:16 Furra dhe mikrovalë , Therandë

bekim

400 EUR

23 Dhj 14:50 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporet elektrik

50 EUR

01 Korr 11:10 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

[email protected]

50 EUR

27 Maj 16:17 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Grill skar

100 EUR

21 Maj 18:37 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Mikrovale

40 EUR

22 Dhj 20:49 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

ndegjujsa

50 EUR

14 Pri 10:25 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

shes urgjent

35 EUR

09 Pri 11:07 Furra dhe mikrovalë , Gjilan

Mikroval

27 EUR

03 Pri 19:56 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

shes

30 EUR

03 Pri 19:47 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

shitet urgjent

30 EUR

26 Mar 18:11 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

shes urgjentisht

40 EUR

25 Mar 07:26 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

shes urgjent

40 EUR

11 Jan 21:16 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Mikroval lir

35 EUR

21 Dhj 18:59 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporeti elektrik

40 EUR

22 Nën 21:32 Furra dhe mikrovalë , Therandë

Samsung

15 EUR

01 Nën 15:28 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

shes

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Neo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione