Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Tet 12:29 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Kamini me furr

200 EUR Price Reduced

26 Sht 12:54 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Mikrovale Samsung

40 EUR

26 Sht 05:51 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Mikrovale

35 EUR

31 Gush 22:11 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Mikrovale

30 EUR

31 Gush 22:10 Furra dhe mikrovalë , Prizren

Mikrovalë

40 EUR

09 Gush 08:27 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Furr me pllak montuese

350 EUR

11 Qer 17:27 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovalë

40 EUR

04 Pri 08:36 Furra dhe mikrovalë , Pejë

Furr me 2 fioka .

1 EUR

19 Shk 16:47 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shitet mikrovala

40 EUR

14 Dhj 09:53 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Samsung

100 EUR

14 Dhj 09:53 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Samsung

100 EUR

12 Sht 00:39 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shitet

40 EUR Price Reduced

02 Qer 01:40 Furra dhe mikrovalë , Prizren

MIKROVALE

50 EUR

24 Mar 09:53 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Mikrovale Samsung

20 EUR

16 Mar 21:29 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shitet

50 EUR

09 Mar 21:24 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Mikrovalë

40 EUR

29 Dhj 22:43 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Mikroval e re 12 muaj garancion

120 EUR

15 Nën 22:22 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

Mikrovale

65 EUR

27 Sht 15:45 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shiten

90 EUR

23 Sht 22:36 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

MIKROVAL SAMSUNG

68 EUR

10 Pri 19:24 Furra dhe mikrovalë , Ferizaj

shpored

23 Jan 11:50 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shitet

20 Jan 23:20 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Mikrovalë SAMSUNG

30 EUR

11 Qer 14:35 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporet Samsung

60 EUR

28 Maj 12:49 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Furra Samsung

700 EUR

21 Maj 21:24 Furra dhe mikrovalë , Vushtrri

Shporet elektrik

30 EUR

06 Shk 12:59 Furra dhe mikrovalë , Fushë Kosovë

Mikrovale

65 EUR

13 Jan 16:32 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

shitet Mikrovala

30 EUR

05 Dhj 14:38 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Shporet furr e ardhne nga gjermania

140 EUR

18 Nën 12:31 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Mikrovala

60 EUR

17 Sht 23:29 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Paisje për resturant

23 Gush 18:42 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Pajisje guzhine

50 EUR

20 Gush 15:25 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Mikeoval 30E

30 EUR

06 Gush 21:00 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Mikrovalë Samsung

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione