Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:46 Frigoriferë dhe frizë , Gjakovë

Frigorifer

160 EUR

Dje 13:07 Të tjera , Gjakovë

Televizor pllazma

06 Qer 08:24 Frigoriferë dhe frizë , Gjakovë

Friz 410 L

80 EUR Price Reduced

06 Qer 08:21 Frigoriferë dhe frizë , Gjakovë

Frigo

90 EUR

06 Qer 08:14 Të tjera , Gjakovë

Shporet per ngrohje qendrore Alfa

1 EUR

05 Qer 20:21 Të tjera , Gjakovë

Shitet kamera

350 EUR

05 Qer 16:11 Të tjera , Gjakovë

Alfa 90 H

100 EUR

05 Qer 13:06 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovalë

60 EUR

05 Qer 13:06 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovalë

60 EUR

05 Qer 12:37 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Mikrovalë

60 EUR

05 Qer 04:14 Të tjera , Gjakovë

Shes Syzet Origjinale

01 Qer 14:33 Të tjera , Gjakovë

Inverter

50 EUR

01 Qer 13:20 Të tjera , Gjakovë

maqin per prejen e mishit

350 EUR

01 Qer 07:32 Të tjera , Gjakovë

Inverter anglez

50 EUR

31 Maj 11:37 Të tjera , Gjakovë

Inverter

50 EUR

30 Maj 20:48 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator nxemje

30 Maj 20:44 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

30 Maj 20:44 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

30 Maj 19:46 Fshesë me korrent , Gjakovë

Fshes elektrike

55 EUR

29 Maj 16:45 Të tjera , Gjakovë

Shitet makina e qepjes

70 EUR

29 Maj 16:04 Frigoriferë dhe frizë , Gjakovë

Friz me ngrimje te thelle

170 EUR

28 Maj 20:37 Të tjera , Gjakovë

Shes bateri industriale

500 EUR

28 Maj 18:03 Frigoriferë dhe frizë , Gjakovë

Komore

1 500 EUR

28 Maj 17:33 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Shitet

75 EUR Price Reduced

28 Maj 16:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjakovë

lavatriqe

70 EUR

28 Maj 16:21 Të tjera , Gjakovë

Nxemje me nafte (Dizel)

1 500 EUR

28 Maj 15:44 Furra dhe mikrovalë , Gjakovë

Shiten

35 EUR

28 Maj 15:44 Të tjera , Gjakovë

Shitet

120 EUR

28 Maj 15:32 Frigoriferë dhe frizë , Gjakovë

Shiten

500 EUR

28 Maj 12:57 Të tjera , Gjakovë

Kuzhina ne shitje

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione