Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Bosch Të gjitha në Kosovë

Model Tjeter , 448

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Bosch | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Tet 17:01 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

lavatriqe Bosch 6KG

100 EUR

28 Tet 10:43 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Lavatriqe Bosch 6kg

100 EUR

13 Sht 06:07 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe MIELE SAMSUNG

1 EUR

11 Sht 23:58 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Rrobalarese Bosch

100 EUR

11 Sht 10:32 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Fushë Kosovë

Shitet 30euro

30 EUR

10 Sht 12:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

140

140 EUR

09 Sht 19:37 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Lavatrice Bosch Maxx 6

120 EUR

03 Sht 12:02 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Bosch makine larese

120 EUR

03 Sht 11:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Bosch lavatrice

120 EUR

08 Gush 12:02 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

170

170 EUR

02 Gush 16:52 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Klinë

Shiten

350 EUR

23 Korr 00:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Besianë

bosch

70 EUR Price Reduced

21 Korr 21:31 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

En larse

14 Korr 10:19 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Besianë

Rrobatharese

50 EUR

28 Qer 07:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe Bosch 8 KG Logixx

1 EUR

26 Qer 19:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Maqina te teshave

1 EUR

22 Qer 01:41 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe siemens 8 Kg

1 EUR

21 Qer 18:52 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Drenas

Lavatriqe Bosch

230 EUR

03 Qer 23:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Shitet

230 EUR

29 Maj 06:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Rrobalarse/tharse BOSCH

585 EUR Price Reduced

28 Maj 16:21 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Skenderaj

Rrobalarese

120 EUR

25 Pri 16:22 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe nga Gjermania

1 EUR

15 Pri 15:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

lavatriqe Fust 7KG 1400rpm

120 EUR

15 Pri 15:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

lavatriqe Fust 7kg 1400rpm

120 EUR

15 Pri 14:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

lavatriqe FUST 7kg 1400rpm

120 EUR

15 Pri 12:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

lavatriqe Fust 7KG 1400rpm

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Bosch | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione