Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Kosovë

EBD , 11
Model Tjeter , 228

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Rrobalarese

120 EUR

03 Dhj 16:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Pejë

Lavatriqe Samsung 6.2Kg

150 EUR

28 Nën 20:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Makina rrobalarëse Samsung

100 EUR

12 Nën 20:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Fushë Kosovë

Shite Lavatriqja

65 EUR

16 Tet 10:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prizren

Rrobalarese Samsung

130 EUR

03 Sht 09:41 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Samsung 7 kg 1400 rrotullime

120 EUR

26 Gush 10:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriçe

160 EUR

31 Korr 21:34 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Samsung

130 EUR

10 Korr 19:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Skenderaj

Shiten

5 EUR

03 Korr 00:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Lavatrice 6.2 kg.samsung

50 EUR

24 Maj 16:45 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Lavatruce samsung 6.2 kg

80 EUR

18 Pri 18:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Lavatriqe Samsung

80 EUR

23 Mar 18:25 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Lavatriqe samsung

80 EUR

08 Mar 08:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe 8kg

190 EUR

01 Mar 08:24 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe

150 EUR

31 Jan 16:20 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Lavatriqe

300 EUR

17 Jan 11:22 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Fushë Kosovë

Lavatriqe

100 EUR

16 Jan 08:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Fushë Kosovë

Lavatriqe ne shitje

100 EUR

15 Jan 22:19 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Fushë Kosovë

Lavatriqe

100 EUR

03 Jan 20:02 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

SHES LAVATRICE

200 EUR

03 Jan 00:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Shitet grilli i ri

150 EUR

24 Dhj 18:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Samsung

250 EUR

11 Dhj 13:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

Lavatriqe Samsung

120 EUR

23 Nën 02:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prizren

Shitet makina AEG Electrolux

70 EUR

10 Nën 23:54 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Maqin per Rroba

45 EUR

24 Sht 23:31 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe

220 EUR

14 Gush 22:36 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

Lavatriqe

180 EUR

30 Korr 06:19 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Ferizaj

Lavatriqe 8kg

220 EUR

22 Qer 08:21 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Shitet lavatricja

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione