Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:13 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Dy lavatriqe bosh 044481885

123 EUR

Dje 11:35 Të tjera , Lipjan

Kamin Prity 14KW Gorenje me dru

90 EUR Price Reduced

24 Sht 20:29 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

PLLAKA. MODULA PER SHUM LLOJE

123 EUR

23 Sht 15:06 Furra dhe mikrovalë , Lipjan

nxehmje qendrore

470 EUR Price Reduced

22 Sht 23:26 Të tjera , Lipjan

Maqina 32

445 EUR

21 Sht 20:36 Të tjera , Lipjan

Mikser per perpunimin ebrumit

1 EUR

21 Sht 08:11 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me plin gas

550 EUR

19 Sht 23:12 Të tjera , Lipjan

Kalldaj me dru

650 EUR

15 Sht 16:01 Frigoriferë dhe frizë , Lipjan

Frigorifer

80 EUR

14 Sht 19:32 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shes kaminin me qynga ne gjendje te mir

250 EUR

14 Sht 17:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

MOTORRA PER LAVATRIQE 044 481 885

1 234 EUR

13 Sht 14:52 Të tjera , Lipjan

Maqina kunder lagështis ME QERA

1 EUR

13 Sht 14:52 Të tjera , Lipjan

Aparata per heqjen elageshtis IPEN ME QIRA

1 EUR

11 Sht 23:49 Të tjera , Lipjan

Ipen me qira

1 EUR

11 Sht 23:06 Të tjera , Lipjan

Aparata kunder Lagështis vllages mykut ME QIRA

1 EUR

11 Sht 23:06 Të tjera , Lipjan

Aparat Kunder lageshtis IPEN ME QIRA

1 EUR

08 Sht 20:40 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Ngrohje me plin gas

550 EUR

07 Sht 10:30 Të tjera , Lipjan

Shporet Alfa

100 EUR

06 Sht 08:01 Të tjera , Lipjan

Shes orendi shtepiake

950 EUR

05 Sht 18:42 Të tjera , Lipjan

Kalldaja 50kw Pelet-Dru

1 900 EUR Price Reduced

03 Sht 09:41 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Samsung 7 kg 1400 rrotullime

120 EUR

02 Sht 21:40 Frigoriferë dhe frizë , Lipjan

Shitet frigorifer

100 EUR

29 Gush 17:15 Enëlarëse , Lipjan

Enëlarëse

95 EUR

28 Gush 15:17 Të tjera , Lipjan

Shitet mermeri per kuzhine.

30 EUR

23 Gush 12:24 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Gorenje 7kg 044 481 885

130 EUR

20 Gush 22:02 Të tjera , Lipjan

Shitet Shporeti

20 Gush 17:30 Frigoriferë dhe frizë , Lipjan

Frigo

55 EUR

12 Gush 13:48 Të tjera , Lipjan

Termo ELIND 3.5 kw,

100 EUR

04 Gush 14:48 Të tjera , Lipjan

Gjakuzi

31 Korr 19:24 Enëlarëse , Lipjan

Maqin Industriale

420 EUR

30 Korr 19:20 Të tjera , Lipjan

Satelit Digital B

100 EUR

26 Korr 07:06 Të tjera , Lipjan

Shes shankun per shtëpi

350 EUR

23 Korr 22:38 Frigoriferë dhe frizë , Lipjan

Shitet Frigoriferi

85 EUR

19 Korr 15:27 Të tjera , Lipjan

Shitet Itrofori

18 Korr 05:37 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Lipjan

Shes lavatricen

100 EUR

11 Korr 08:34 Të tjera , Lipjan

Kuzhin edhe der alumini

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione