Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:42 Të tjera , Mitrovicë

Qader per teras

1 EUR

Dje 11:31 Të tjera , Mitrovicë

Mbushsa per bateri

1 EUR

26 Maj 17:15 Të tjera , Mitrovicë

Lluster

50 EUR Price Reduced

25 Maj 23:50 Të tjera , Mitrovicë

Tablet Lenovo

1 EUR

25 Maj 15:34 Të tjera , Mitrovicë

Telivizor32”

1 EUR

25 Maj 00:32 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Bejme montimin e klimave

60 EUR

25 Maj 00:02 Të tjera , Mitrovicë

Komoda

20 EUR

24 Maj 23:49 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

60 EUR

24 Maj 23:45 Të tjera , Mitrovicë

Inventar per market

24 Maj 16:35 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Shitet frigoriferi

100 EUR Price Reduced

24 Maj 00:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Shitet makina e tharjes

180 EUR

23 Maj 17:02 Të tjera , Mitrovicë

Lavabo per banjo

280 EUR

23 Maj 16:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Lavatriqe

150 EUR Price Reduced

23 Maj 16:05 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Frigorifer

170 EUR

23 Maj 13:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo elind

70 EUR

22 Maj 23:51 Të tjera , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

75 EUR

22 Maj 00:27 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Frigorifer+ Friz

120 EUR

21 Maj 23:39 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet termo 6 kw

20 Maj 15:57 Të tjera , Mitrovicë

Shes luhajen per femij

75 EUR

20 Maj 09:27 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Grille skare zgar sgar

38 EUR

20 Maj 09:27 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Grille Skare Sgar Zgar

38 EUR

20 Maj 09:26 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Grille Skare Zgar Sgar

1 EUR Price Reduced

20 Maj 07:50 Të tjera , Mitrovicë

Aparata kunder lageshtisē mykut me qira☎️

1 EUR

19 Maj 00:07 Të tjera , Mitrovicë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

18 Maj 17:53 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shporet i rrymes

100 EUR

18 Maj 10:58 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Shporet elektrik BEKO

60 EUR

18 Maj 09:25 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Frigorifer mini

130 EUR

17 Maj 10:04 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Klima

60 EUR

17 Maj 00:39 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i plot

380 EUR

16 Maj 23:47 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

alfa i plot

380 EUR

16 Maj 23:41 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Lavatriqe

130 EUR

16 Maj 23:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Lavatriqe

130 EUR

16 Maj 17:14 Të tjera , Mitrovicë

Makina Insektesh

55 EUR

16 Maj 00:25 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Shes Paradhome Frigorifer Tavoline

15 Maj 23:43 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Frigorifer

120 EUR

15 Maj 23:41 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Shes Frigorifer

15 Maj 15:19 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo ne shitje.

150 EUR

14 Maj 14:18 Të tjera , Mitrovicë

Lluster

15 EUR

12 Maj 14:56 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shiten nxemset, 70€ dyjat

70 EUR

10 Maj 21:26 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Montojm klima

10 Maj 19:37 Të tjera , Mitrovicë

Mulli industrial

350 EUR

10 Maj 08:11 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shiten nxemset

65 EUR

10 Maj 07:56 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet kalldaja me pellet Centrometal

1 000 EUR Price Reduced

09 Maj 21:01 Furra dhe mikrovalë , Mitrovicë

Mikrovale e re e sapoblere me garancion

70 EUR

09 Maj 01:59 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet Termo

170 EUR

08 Maj 16:15 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

SHITET FRIZI 210litra

50 EUR

08 Maj 02:19 Frigoriferë dhe frizë , Mitrovicë

Shes frizin 500litra

130 EUR

07 Maj 04:13 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Montojm klima

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione