Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

klima - Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Shitet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe klima,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj klima Shitet | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:10 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima Alaska

220 EUR

Dje 16:21 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Klim

450 EUR

Dje 13:31 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Klima Aux 24

300 EUR

30 Maj 08:53 Të tjera , Prishtinë

Klima

29 Maj 08:57 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Klima

140 EUR

29 Maj 08:47 Të tjera , Fushë Kosovë

Klima

29 Maj 08:40 Të tjera , Prishtinë

Klima

990 EUR Price Reduced

29 Maj 06:13 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Montojm klima

60 EUR

28 Maj 18:30 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Montojm klima

50 EUR

28 Maj 16:46 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

50 EUR

28 Maj 16:01 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Ac klima

50 EUR

28 Maj 15:52 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Delognih

60 EUR

28 Maj 15:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Montojm klima

50 EUR

27 Maj 09:21 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet klima

27 Maj 08:42 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Klima Samsung 12

200 EUR

25 Maj 02:01 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Montojm klima

60 EUR

24 Maj 23:54 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima

60 EUR

24 Maj 23:52 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

60 EUR

24 Maj 23:42 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Montojm klima

60 EUR

24 Maj 23:36 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

Klima

60 EUR

24 Maj 16:59 Ngrohës dhe Klima , Besianë

klime montuese

85 EUR

24 Maj 16:56 Ngrohës dhe Klima , Besianë

klime montuese

85 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj klima | Shitet | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Klima në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | LG
  • Klima në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • klima në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima
  • klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Termo
  • klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Markë tjetër
  • Klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Vivax
  • Klima në kategorinë Makina
  • Klima në kategorinë Vetura | Ford | Edge

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione