Prizren | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima | Markë tjetër

90H , 1
AEG , 15
AUX , 6
DAIKIN , 1
Elind , 1
FUEGO , 4
Gorenje , 14
INVERTOR , 4
Magnohrom , 1
Magnohrom , 7
MBS , 2
Midea , 2
Model Tjeter , 272
MPT , 2
Plamak , 1
Prity , 12
Samsung , 5
Smederevo , 8
16 Sht 13:19 ,

kamin me pelet

1 300 EUR

19 Gush 10:25 ,

Shporet

90 EUR

11 Qer 23:57 ,

Termo 2.5

60 EUR

11 Qer 18:03 ,

Nxemje

150 EURNë fillim