Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Plam Të gjitha në Ferizaj

70 Termo , 54
90H , 79
AUX , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Plam | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 14:16 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 750 I RI N PAKET Me Qmim te Mire

290 EUR

26 Sht 14:13 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SMART SINUSOID Pure Sine Wave

210 EUR

21 Sht 04:55 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet Alfa 90

04 Sht 17:03 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Klim me uj

50 EUR Price Reduced

02 Sht 10:45 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin

550 EUR

28 Gush 02:24 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INBERTOR TRIPP LITE I TI 750 Watt

260 EUR Price Reduced

28 Gush 02:22 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO 700 WATT I RI I PA PERDORUR

110 EUR

27 Korr 18:57 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR 2000 WATT 12 VOLT

490 EUR

27 Korr 15:56 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Tripp Lite 3600 Watt I RI

950 EUR

27 Korr 15:54 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SINUSOID PER NXEMJE QENDRORE ME PELET

270 EUR

27 Korr 15:51 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 2400 Watt ne Gjendje te Shkelqyer.

600 EUR

29 Qer 08:12 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet kaldami Vilant 18 kw

20 Qer 15:23 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Klima shitet

150 EUR

15 Maj 23:34 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 750 Watt I RI NE PAKET I PA'HAPUR

310 EUR Price Reduced

21 Mar 22:07 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO I RI 500 W FULL AUT9MATIK

80 EUR Price Reduced

21 Mar 22:04 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

KORREKTOR 2400 VA NGA 100-Volt ne 220-Volt

30 EUR

21 Mar 21:29 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO I RI 500 W FULL AUT9MATIK

85 EUR

31 Jan 18:14 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR VALFRIGO FULL AUTOMATIK

90 EUR

28 Jan 09:30 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shpored alfa

09 Jan 22:07 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

shporet per nxemje qendrore

550 EUR

07 Jan 00:14 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per nxemje

550 EUR

01 Jan 19:45 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporeti

30 Dhj 09:59 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 1250 W

430 EUR Price Reduced

23 Dhj 22:51 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet shporeti

16 Dhj 18:18 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

VALFRIGO 1000 Watt FULL AUTOMATIK

125 EUR

12 Dhj 20:53 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

KORREKTOR 2 KW

45 EUR

09 Dhj 09:20 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR 1000-VA 700-WATT

370 EUR

09 Dhj 06:48 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

shporet alfa

290 EUR

02 Dhj 10:17 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per nxemje

2 700 EUR

09 Nën 18:33 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SINUSOID 700 VA FULL AUTOMATIK

140 EUR

09 Nën 13:29 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR FULL AUTOMATIK 500 WATT I RI

110 EUR Price Reduced

12 Tet 01:04 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin me pelet

1 EUR

08 Tet 17:47 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet kalldaja 33kw

650 EUR

06 Tet 16:13 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet kaftor ne gjendej te rregullt

65 EUR

17 Sht 23:24 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet

170 EUR

09 Sht 23:13 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet kamini

1 EUR

28 Gush 16:11 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shiten

11 Gush 20:39 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

INVERTOR SINUSOID 1000 VA 12 VOLT SINUSOID

1 EUR Price Reduced

06 Gush 22:24 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

alfa-plam

110 EUR

28 Korr 14:46 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

TRIPP LITE 1250 Watt SI I RI PERFEKT

1 EUR Price Reduced

08 Korr 21:40 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Alfa

300 EUR

06 Korr 21:26 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Alfa

300 EUR

26 Qer 12:37 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet alfa

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Plam | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione