Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Plam Të gjitha në Prishtinë

70 Termo , 35
90H , 88
AEG , 1
Model Tjeter , 142
Prity , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Plam | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Qer 03:58 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet Alpha

220 EUR

05 Qer 03:58 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet Alfa

220 EUR

24 Pri 17:14 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet Alfa 90H

24 Pri 15:51 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje muri

35 EUR

23 Pri 18:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet Alfa

02 Pri 10:19 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet i druve

220 EUR

12 Shk 13:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

120 EUR

09 Jan 17:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet shporeti Alfa

550 EUR

11 Dhj 15:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

150 EUR

08 Dhj 18:45 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes Kaminin

01 Dhj 11:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Alfa 90

270 EUR

28 Nën 22:26 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin Alfa

250 EUR

15 Tet 13:00 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shporet

120 EUR

14 Tet 22:18 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shporet

120 EUR

13 Sht 20:14 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

U SHIT FLM MERRJEP

4 554 654 EUR

11 Sht 01:42 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SHPORET I DRUVE ALFA PLAM

320 EUR

02 Sht 17:50 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SHPORET I DRUVE ALFA PLAM

323 EUR

11 Gush 14:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kaftorr

180 EUR

11 Gush 14:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

180 EUR

08 Gush 19:49 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kaftor kamin

150 EUR

08 Gush 17:52 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kaftorr

150 EUR

28 Maj 17:36 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shitet shporeti

150 EUR

21 Mar 05:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SHPORER I DRUVE-ALFA-I-PLOTE

320 EUR

01 Shk 10:02 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin kerkoj me ble

100 EUR

31 Jan 11:43 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

90 EUR

27 Dhj 21:21 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Alfa kaldaja me dru 20 Kw

199 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Alfa Plam | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione