Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjakovë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 79
Neo , 5
Panasonic , 3
Tesy , 1
Termo , 55
LG , 6
Vivax , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Mar 04:13 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

120 EUR

24 Mar 04:03 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

120 EUR

21 Mar 00:37 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin

120 EUR

20 Mar 11:42 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termoakumullues 6

120 EUR

16 Mar 21:18 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

16 Mar 21:12 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator nxemje

16 Mar 21:11 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

radiator

11 Mar 10:21 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo Cerr 3 kw

45 EUR

21 Shk 12:00 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kotëll

500 EUR

18 Shk 15:49 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet klima

350 EUR

15 Shk 15:51 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

kotëll

500 EUR

11 Shk 10:04 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet Termo

115 EUR

07 Shk 13:12 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin

135 EUR

04 Shk 23:58 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

shporeta

75 EUR Price Reduced

01 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shes klim per shpi

100 EUR

26 Jan 21:27 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Alfa

300 EUR

26 Jan 21:08 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo 3.5

70 EUR

19 Jan 23:01 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Klim NEO 12

200 EUR

13 Jan 15:17 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Klime

300 EUR

12 Jan 18:30 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin me Pelet

800 EUR

10 Jan 01:40 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo

100 EUR

09 Jan 23:42 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kotell me pelet

600 EUR

22 Dhj 20:40 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

18 Dhj 21:03 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo 5KW

150 EUR

16 Dhj 12:52 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet Kamin me Pelet

550 EUR

15 Dhj 23:32 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin me Pelet

550 EUR

15 Dhj 18:11 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kotull

550 EUR

02 Dhj 18:50 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

45 EUR

29 Nën 12:44 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo

100 EUR

29 Nën 06:45 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet Alfa 70

17 Nën 10:11 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet Kolldaja

900 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione