Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjilan | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 173
Neo , 22
Panasonic , 10
Tesy , 7
Termo , 93
LG , 6
Vivax , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:57 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kallda me pelet

1 050 EUR

24 Mar 11:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

20 Mar 01:27 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Ferolli nxemje 24kw

400 EUR Price Reduced

10 Mar 21:12 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten kolektoret e ri per nxemje

70 EUR

01 Mar 15:00 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemje Gorenje

50 EUR

22 Shk 14:22 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa 90

370 EUR

22 Shk 14:07 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet

270 EUR

15 Shk 13:18 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 me tulla ��

100 EUR

13 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

09 Shk 13:39 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet stufa

120 EUR

09 Shk 09:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

08 Shk 08:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

07 Shk 18:14 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet kamini

100 EUR

06 Shk 11:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

06 Shk 11:03 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 (me tulla)

130 EUR

05 Shk 21:55 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 20:11 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 18:50 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5��

130 EUR

05 Shk 14:32 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 14:09 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 (Me tulla)

130 EUR

04 Shk 19:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo me tulla 4.5

130 EUR

04 Shk 18:19 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet

35 EUR

04 Shk 17:38 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo akumuluese 4.5 me tulla

130 EUR

04 Shk 17:32 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo akumuluese 4.5 me tulla

130 EUR

04 Shk 11:05 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kallda

950 EUR Price Reduced

03 Shk 15:16 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me tulla 4.5

130 EUR

03 Shk 09:56 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me tulla 4.5

130 EUR

03 Shk 09:47 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje 4.5

130 EUR

02 Shk 11:09 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

NXEMJE 4.5

130 EUR

31 Jan 20:27 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten radiatorat

1 700 EUR

31 Jan 16:31 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin 15kw

300 EUR

27 Jan 17:04 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet radiatori

35 EUR

27 Jan 15:24 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet shporeti

300 EUR

23 Jan 14:19 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemje Becker 2000W

25 EUR

22 Jan 00:51 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

SHITET SHPORETI

170 EUR Price Reduced

18 Jan 22:51 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamina per dru

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione