Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima | LG | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj All | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Ngrohje

450 EUR

02 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Ngrohje

1 250 EUR

17 Jan 19:23 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Ngrohje

850 EUR Price Reduced

19 Dhj 09:40 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

ngrohje me naft

250 EUR

17 Nën 01:09 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Klima

100 EUR

08 Nën 19:12 Ngrohës dhe Klima , Burim

Ventilla

150 EUR

26 Tet 00:45 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Ngrohese.

25 EUR

20 Tet 23:39 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Klim

80 EUR

13 Tet 13:37 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet nxemja 20 euro

20 EUR

04 Sht 22:46 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet Klima

2 750 EUR

22 Gush 09:57 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Klime montuese

70 EUR Price Reduced

10 Gush 18:42 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Klima LG

220 EUR

18 Qer 16:55 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Shitet kamini me Pelet 25 kw

1 EUR

13 Maj 17:00 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet alfa plam

200 EUR

30 Pri 23:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Klima BEKO

350 EUR

18 Pri 19:33 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

50 EUR

26 Mar 23:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Termo 2.5

80 EUR

16 Shk 18:34 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

150 EUR

07 Shk 18:21 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

klim

100 EUR

20 Dhj 06:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima

750 EUR

16 Dhj 02:23 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin me ventillim

490 EUR

29 Tet 20:41 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termi

120 EUR

26 Sht 20:39 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

alfa 18 kw i ruajtur

450 EUR

25 Sht 10:39 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemje me nafte

400 EUR

23 Sht 23:17 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shpored per nxemje

450 EUR

15 Sht 14:26 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo

50 EUR

13 Sht 01:45 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Bojler

30 EUR

02 Gush 21:41 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Termo

150 EUR

27 Qer 11:16 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

shitet

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information