Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Mitrovicë

Alfa Plam , 189
Neo , 16
Panasonic , 2
Tesy , 2
Termo , 76
LG , 12
Vivax , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Sht 15:29 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Urgjent Shutet kilima Gorex

120 EUR

21 Sht 14:46 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kalda me dru

390 EUR

17 Sht 17:48 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa

1 EUR

14 Sht 18:32 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i nxemjes 25 kw

1 EUR

13 Sht 14:20 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa plam

180 EUR

12 Sht 16:32 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet alfa i plot

220 EUR Price Reduced

11 Sht 17:34 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kalda

08 Sht 14:46 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet termo

150 EUR

04 Sht 21:10 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Gjysum alfa

200 EUR

04 Sht 07:42 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet Termo

170 EUR

03 Sht 23:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet alfa 70

160 EUR

03 Sht 08:54 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa

350 EUR

02 Sht 22:38 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet termo 6 kw

02 Sht 10:08 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

TERMO 3.5

1 EUR

30 Gush 20:44 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Montojm klima

50 EUR

29 Gush 08:05 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i plot

1 EUR

23 Gush 13:49 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kalldajë

22 Gush 20:25 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Aspirator

540 EUR

22 Gush 20:10 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet alfa

1 EUR

20 Gush 12:46 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shporet alfa 90

220 EUR

18 Gush 04:01 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Nxemje

100 EUR

08 Gush 08:02 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kamin

1 EUR

08 Gush 07:45 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

alfa

250 EUR

04 Gush 16:54 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kamin per nxemje Qendrore

29 Korr 19:11 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

kamin

120 EUR

28 Korr 13:54 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

kamin

120 EUR

09 Korr 19:04 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

klim Beko 18 she

125 EUR

01 Korr 14:43 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

shitet shporeti alfa

250 EUR Price Reduced

30 Qer 19:09 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

klima verore

110 EUR

27 Qer 08:55 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Klima

60 EUR

20 Qer 17:26 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shiten dy termo

30 EUR

17 Qer 16:12 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

shitet bojleri

90 EUR

10 Qer 19:22 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Makine me avull

150 EUR

08 Qer 09:40 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Klima

04 Qer 08:57 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Stuf e druve!

50 EUR

03 Qer 23:56 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Klima

60 EUR

01 Qer 12:00 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

SHITET TERMO!

40 EUR

28 Maj 17:50 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo 3.5 kW

150 EUR

28 Maj 16:01 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Vaillant si i ri

500 EUR

28 Maj 16:01 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Ac klima

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione