Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.

Sot 14:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Aparat kafeje

50 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 14:28 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

Sot 14:20 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes shporetin Alfa

150 EUR

Sot 13:30 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet alfa 90

350 EUR

Sot 13:30 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaja per Ngrohje

180 EUR

Sot 13:23 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Klim BEKO 12 ver dimer

100 EUR

Sot 12:51 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kalldaj me pelet 36 KW UNMAK

Sot 12:41 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per pelet

500 EUR

Dje 23:47 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet i druve , 130 €

130 EUR

Dje 23:14 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes kalldan

40 EUR

Dje 22:37 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SHITET KALLDAJA

Dje 21:15 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kalldaj me dru 120kw

1 500 EUR

Dje 21:13 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemje qendrore Burnit

1 700 EUR

Dje 20:26 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Bojler 80 L

30 EUR

Dje 18:54 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa

230 EUR

Dje 16:51 Ngrohës dhe Klima , Drenas

SHPORET PER NXEMJE

Dje 16:33 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet Kamini Prity

250 EUR

Dje 14:54 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet kaldaja

1 EUR

Dje 12:18 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa70

320 EUR

Dje 12:13 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet shporeti

270 EUR

Dje 11:44 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet gjysem alfa

180 EUR

Dje 11:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes kalldajen me naft

600 EUR

Dje 11:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet alfa 70

320 EUR

Dje 11:42 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet alfa 90

270 EUR

Dje 11:42 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes shporetin Alfa

150 EUR

Dje 11:41 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa70

250 EUR

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione