Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima Në shitje (Shitet, Shes) në Gjilan

Alfa Plam , 195
Neo , 23
Panasonic , 11
Tesy , 7
Termo , 97
LG , 7
Vivax , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:05 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes shporetin Alfa

150 EUR

Sot 11:17 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes kalldajen me naft

600 EUR

Sot 10:19 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet alfa 70

320 EUR

Sot 10:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes shporetin Alfa

150 EUR

Sot 09:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Stufa Eco Ke 30kw

700 EUR

Sot 07:53 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

SHITET TERMO

120 EUR

Sot 07:34 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

Dje 09:48 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet alfa 90

270 EUR

Dje 09:47 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa70

250 EUR

Dje 09:46 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet alfa 90

300 EUR

Dje 09:46 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet shporeti

270 EUR

Dje 09:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet gjysem alfa

180 EUR

Dje 09:44 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet shporeti

170 EUR

Dje 09:44 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa70

320 EUR

Dje 09:44 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet shporeti

270 EUR

Dje 09:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet Shporeti

270 EUR

Dje 06:21 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Radiator 4 Copa te ri

200 EUR

Dje 05:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet kaldaja

1 EUR

Dje 05:07 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet termo 3.5kw

50 EUR Price Reduced

25 Sht 13:05 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kalda me Pelet 36 KV

21 Sht 04:57 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Nxemje me pelet Thermoflux 35kw

1 600 EUR

20 Sht 00:34 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kaldaj me pelet

399 EUR Price Reduced

20 Sht 00:33 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet nxemja me rrym

60 EUR Price Reduced

19 Sht 13:06 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet Urgjent Kamin ENRAD me Pelet 30 KW

830 EUR

18 Sht 23:41 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet Shporeti Alfa Plam

330 EUR

18 Sht 23:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

pomp per nxemje qendrore

120 EUR

17 Sht 21:03 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

kamin me xham 33kw

650 EUR

16 Sht 18:58 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet Klime - Ngrohse

150 EUR Price Reduced

16 Sht 14:39 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin Prity

300 EUR

15 Sht 17:30 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

kamin me xham 33kw

650 EUR

12 Sht 18:23 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet me pelet

250 EUR

12 Sht 13:57 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kallda me pelet 24kw

350 EUR

11 Sht 01:47 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Vailant 18 KW

620 EUR Price Reduced

11 Sht 00:57 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet termo

175 EUR

06 Sht 14:32 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet Termo 2.5

100 EUR

06 Sht 09:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kaldaje per ngrohje qendrore

850 EUR

04 Sht 10:04 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet centrometal nxemje qendrore 27 kw

500 EUR

01 Sht 20:41 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet me pelet

550 EUR

31 Gush 18:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Klima për ftohje 12

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione