Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima Në shitje (Shitet, Shes) në Prizren

Alfa Plam , 100
Neo , 5
Panasonic , 18
Tesy , 10
Termo , 82
LG , 14
Vivax , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:36 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet

100 EUR

23 Sht 20:30 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klima te ndryshme

1 EUR

22 Sht 09:31 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klima Beko AC 12

150 EUR

21 Sht 20:35 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo 4 kw

100 EUR

19 Sht 23:59 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kalldra me pelet

700 EUR

15 Sht 14:25 Ngrohës dhe Klima , Prizren

alfa shporet per nxemje qendrore

950 EUR

11 Sht 11:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termoventilator

63 EUR Price Reduced

11 Sht 00:45 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kaldaja me rrym 6kw

900 EUR Price Reduced

09 Sht 21:18 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet

180 EUR Price Reduced

09 Sht 19:56 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klime PAOLO

180 EUR Price Reduced

08 Sht 21:43 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kaldaj me pelet 40KW

1 800 EUR

08 Sht 16:38 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

190 EUR

04 Sht 16:00 Ngrohës dhe Klima , Prizren

shporet alfa nxemje qendrore

450 EUR

31 Gush 08:57 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet FERROLI 24Kw ngrohje

1 500 EUR

29 Gush 22:43 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin

120 EUR

29 Gush 19:08 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemje Kamin

900 EUR

29 Gush 08:18 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Stuf me pelet

750 EUR

28 Gush 14:56 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klima levizese 12

120 EUR

28 Gush 02:00 Ngrohës dhe Klima , Prizren

klima te ndryshme

1 EUR

24 Gush 08:46 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporeti alfa 27 kw per nxemje qendrore

600 EUR

22 Gush 20:45 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termostat

40 EUR

22 Gush 20:45 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termostat

40 EUR

22 Gush 11:37 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termostat

40 EUR

18 Gush 11:44 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termostat dhome

35 EUR

12 Gush 15:47 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

100 EUR

12 Gush 04:26 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

100 EUR

08 Gush 13:39 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet Termo urgjent

250 EUR

08 Gush 07:51 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klima

120 EUR

30 Korr 13:02 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitenn!

24 Korr 22:10 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Air cooler(freskues)

135 EUR

23 Korr 15:29 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Inverter

220 EUR Price Reduced

20 Korr 04:23 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet me pelet

880 EUR

15 Korr 11:57 Ngrohës dhe Klima , Prizren

shes klimen levizese

100 EUR

12 Korr 09:51 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Urgjent Shitet Termo

50 EUR

06 Korr 11:53 Ngrohës dhe Klima , Prizren

kamin me pelet

600 EUR

05 Korr 22:08 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klima

150 EUR

03 Korr 15:08 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termo

50 EUR

01 Korr 11:15 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klima Fuego

120 EUR Price Reduced

28 Qer 17:59 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

60 EUR

26 Qer 16:16 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

50 EUR

24 Qer 18:23 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo 3,5kW

130 EUR

15 Qer 05:41 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin(shporet drunit.

100 EUR

13 Qer 08:12 Ngrohës dhe Klima , Prizren

klima

11 Qer 17:31 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet

550 EUR

04 Qer 14:59 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemje prity me pilet

300 EUR

04 Qer 14:57 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Nxemje me piket

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione