Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pejë | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 92
Neo , 3
Panasonic , 5
Tesy , 2
Termo , 111
LG , 3
Vivax , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Mar 21:51 Ngrohës dhe Klima , Pejë

She's kalldajen

80 EUR Price Reduced

16 Mar 17:34 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes Termo 3 she

80 EUR

16 Mar 17:06 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Klima Aux 24

300 EUR

27 Shk 19:37 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Radiatora

40 EUR

21 Shk 12:01 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo treshe

40 EUR

16 Shk 07:52 Ngrohës dhe Klima , Pejë

250€

250 EUR Price Reduced

11 Shk 11:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shiten dy kamina

250 EUR

10 Shk 08:22 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kalldaj me rryme

579 EUR

09 Shk 15:53 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes Kaminin Prety

160 EUR Price Reduced

03 Shk 13:10 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet

03 Shk 13:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet

28 Jan 14:46 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kallda elektrike LUX e re

16 Jan 18:02 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo 2

100 EUR

29 Dhj 09:16 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin me pelet

750 EUR Price Reduced

18 Dhj 20:42 Ngrohës dhe Klima , Pejë

SHITET TERMOJA

60 EUR

13 Dhj 18:48 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Centromental 30kw

680 EUR

11 Dhj 18:32 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemse me plin

50 EUR

11 Dhj 16:26 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet Termo

150 EUR

10 Dhj 09:12 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Ngrohese

45 EUR Price Reduced

09 Dhj 10:41 Ngrohës dhe Klima , Pejë

SHITET KAMINI

1 EUR

08 Dhj 23:21 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet shporeti

500 EUR

08 Dhj 17:06 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin

250 EUR

04 Dhj 17:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Alfa 90

299 EUR

28 Nën 23:24 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin

200 EUR

25 Nën 10:15 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo

100 EUR

24 Nën 23:27 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo

50 EUR

23 Nën 22:39 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kaldaja el. 6kw

130 EUR

23 Nën 02:58 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin antik

150 EUR

18 Nën 00:01 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kallda me naft

400 EUR

17 Nën 23:54 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes klimen

120 EUR

14 Nën 18:38 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Klima Samsung 12

170 EUR Price Reduced

14 Nën 10:55 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes kaminin

80 EUR

13 Nën 23:43 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione