Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Prishtinë

Alfa Plam , 266
Neo , 33
Panasonic , 17
Tesy , 23
Termo , 224
LG , 44
Vivax , 40

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:59 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje ecg

45 EUR

Sot 20:54 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet me super ofert Gjysem Alfa

300 EUR

Sot 19:36 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemsja Trion

45 EUR

Sot 09:08 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

frigo klima

Sot 09:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

AUTO KLIMA

Dje 15:42 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KLIMA ENG

Dje 14:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima Alaska

220 EUR

Dje 08:57 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima te ndryshme

Dje 08:46 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KLIMA inverter

28 Maj 19:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Vailant 6 kw deri 28kw

1 EUR

28 Maj 17:39 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klime e brendshme shtëpiake

80 EUR

28 Maj 17:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet Alfa 90H

250 EUR

28 Maj 17:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet Alfa 90H

250 EUR

28 Maj 17:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima model i ri

28 Maj 16:47 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet

270 EUR

28 Maj 16:35 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Elind 3.5

80 EUR

28 Maj 16:35 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemese- ngrohese me plin

50 EUR

28 Maj 15:52 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxemje per shtepi ose banes

1 300 EUR

28 Maj 10:23 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes klime Mitsubishi

95 EUR Price Reduced

27 Maj 09:21 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet klima

27 Maj 00:46 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda elektrike

40 EUR Price Reduced

27 Maj 00:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me pelet

725 EUR Price Reduced

27 Maj 00:27 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldra me pelet

700 EUR

27 Maj 00:20 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SHITET RADIATORI 1.8m - si i ri

55 EUR

26 Maj 13:22 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Ngrohese

130 EUR Price Reduced

26 Maj 12:26 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaja per Ngrohje

180 EUR

25 Maj 15:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Boc plini komplet me shperndarse.

25 EUR

24 Maj 23:54 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima

60 EUR

24 Maj 08:43 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KLIMA

24 Maj 00:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Ngrohëse/radiator me vaj

30 EUR Price Reduced

23 Maj 23:55 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shiten termot Elind

1 EUR

23 Maj 10:20 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes bocen gasit 12 ,5 litra

20 EUR Price Reduced

22 Maj 17:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes dy termo, jane ne gjendje te mire

80 EUR

22 Maj 14:13 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Elind termo

150 EUR Price Reduced

22 Maj 03:28 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klim Gorenje ( Për Pjes)

135 EUR Price Reduced

21 Maj 03:06 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalorifer nxemje 9 kW 3fazor

20 Maj 19:10 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes nxehmsen 1500W

23 EUR Price Reduced

20 Maj 19:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes ngrohësin Bester

28 EUR

20 Maj 19:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes kaloriferin

65 EUR

19 Maj 12:27 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes klimen

70 EUR

19 Maj 00:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Kaldaja Vaillant

800 EUR

18 Maj 11:16 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima

18 Maj 08:05 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Servis per klima

18 Maj 00:04 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldajë 40Kw me pelet/dru

490 EUR

17 Maj 10:02 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Montojm klima

60 EUR

17 Maj 02:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

30 EUR

16 Maj 14:46 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SERVIS i Brenerav me pelet B-max

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione