Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 127
Termo , 39
Tesy , 6
Neo , 5
Vivax , 5
LG , 4
Panasonic , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamin,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamin Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 00:37 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin

120 EUR

20 Mar 10:53 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin peletit 25kw

07 Mar 22:58 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin me pelet

350 EUR

15 Shk 20:12 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin

150 EUR

13 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin me pelet 20kw

800 EUR

12 Shk 13:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

120 EUR

10 Shk 21:36 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

kamin me pelet

600 EUR

07 Shk 18:14 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet kamini

100 EUR

07 Shk 13:12 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin

135 EUR

07 Shk 13:08 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kamin 80x40

120 EUR

31 Jan 16:31 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin 15kw

300 EUR

28 Jan 22:44 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin me pelet

180 EUR Price Reduced

18 Jan 22:51 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamina per dru

1 EUR

16 Jan 21:16 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Kamin

100 EUR

12 Jan 18:30 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin me Pelet

800 EUR

11 Jan 03:58 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

Kamin elektrik

380 EUR

09 Jan 23:44 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin

100 EUR

29 Dhj 09:16 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin me pelet

750 EUR Price Reduced

28 Dhj 18:52 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin

370 EUR

16 Dhj 12:52 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet Kamin me Pelet

550 EUR

15 Dhj 23:32 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin me Pelet

550 EUR

13 Dhj 14:26 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kamin

500 EUR

11 Dhj 15:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

150 EUR

08 Dhj 17:06 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin

250 EUR

07 Dhj 00:55 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Kamin

1 EUR

06 Dhj 02:42 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

kamin 15kw

230 EUR

04 Dhj 14:08 Ngrohës dhe Klima , Viti

Kamin

130 EUR

28 Nën 23:24 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin

200 EUR

28 Nën 22:26 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin Alfa

250 EUR

25 Nën 21:31 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin me pelet 25 kw

550 EUR

23 Nën 13:00 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin per nxemje qendrore

450 EUR Price Reduced

23 Nën 02:58 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamin antik

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamin | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione