Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shporetin | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 131
Termo , 9
Neo , 4
Tesy , 3
LG , 2
Vivax , 2
Panasonic , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shporetin,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shporetin Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 14:22 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet Alfa 90

370 EUR

22 Shk 14:07 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet

270 EUR

13 Dhj 18:48 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Centromental 30kw

680 EUR

02 Dhj 21:41 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shes shporetin

150 EUR

29 Nën 06:45 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet Alfa 70

23 Nën 02:58 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Alfa i plot

400 EUR

20 Nën 18:52 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shporet me dru

200 EUR

12 Nën 12:22 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

shitet shporeti me pellet

1 300 EUR

23 Tet 00:43 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes shporetin elektrik

1 EUR

13 Tet 22:20 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shitet

720 EUR

02 Sht 17:50 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

SHPORET I DRUVE ALFA PLAM

323 EUR

13 Qer 21:14 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Shes shporetin e druve Alfa

130 EUR

15 Maj 06:31 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet alfa plam

200 EUR

13 Maj 17:00 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet alfa plam

200 EUR

31 Jan 01:05 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet shporeti druve

100 EUR

10 Dhj 08:31 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Shporet 40 euro

40 EUR

24 Nën 22:27 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shes shporetin e peletit

450 EUR

24 Tet 22:55 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

shes shporetin

150 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shporetin | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione