Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

termo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Termo , 496
Alfa Plam , 49
LG , 9
Neo , 6
Panasonic , 5
Tesy , 5
Vivax , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe termo,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj termo Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:01 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Termo akumuluese Magnohrom

270 EUR

24 Mar 18:41 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet

70 EUR

24 Mar 11:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

22 Mar 14:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo Elind

70 EUR

22 Mar 14:23 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo ne shitje.

150 EUR

16 Mar 17:34 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes Termo 3 she

80 EUR

15 Mar 15:38 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo 3.5 kW

150 EUR

11 Mar 10:21 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo Cerr 3 kw

45 EUR

10 Mar 15:46 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

100 EUR

09 Mar 16:08 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shitet Termo 3she

90 EUR

06 Mar 20:53 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

50 EUR

06 Mar 20:48 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

50 EUR

05 Mar 09:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

27 Shk 16:44 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Elind termo

150 EUR Price Reduced

22 Shk 14:03 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet termo

150 EUR Price Reduced

21 Shk 12:01 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo treshe

40 EUR

16 Shk 02:54 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termo 2.5

79 EUR

15 Shk 13:18 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 me tulla ��

100 EUR

13 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

11 Shk 10:04 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet Termo

115 EUR

09 Shk 09:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

08 Shk 08:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

07 Shk 01:11 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termo 2.5

89 EUR

06 Shk 11:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

06 Shk 11:03 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 (me tulla)

130 EUR

05 Shk 21:55 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 20:34 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

40 EUR

05 Shk 20:11 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 18:50 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5��

130 EUR

05 Shk 14:32 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet termo 4.5

130 EUR

05 Shk 14:09 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 (Me tulla)

130 EUR

05 Shk 13:54 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet Termo

170 EUR

04 Shk 19:43 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo me tulla 4.5

130 EUR

04 Shk 17:38 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo akumuluese 4.5 me tulla

130 EUR

04 Shk 17:32 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo akumuluese 4.5 me tulla

130 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj termo | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione