Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gorenje Klima - Të reja dhe të përdorura në shitje


Kërkoni Gorenje klima në MerrJep.com dhe zgjidhni nga një larmi modelesh me çmimet më të volitshme në treg.Qëllimi ynë është të ju kursejmë kohë, para dhe stres në mënyrë që të ndjeheni të sigurt në zgjedhjen tuaj. Prandaj, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për Gorenje klima dhe të shihni vetëm shpallje që u përshtaten kërkesave tuaja.

01 Shk 23:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klim Gorenje ( Për Pjes)

135 EUR Price Reduced

27 Sht 17:49 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima Inverte

110 EUR

13 Tet 23:14 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

klim

100 EUR

13 Tet 05:46 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet

120 EUR

13 Tet 05:38 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet

120 EUR

13 Tet 05:38 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet

120 EUR


Gorenje klima të reja dhe të përdorura nga modelet më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni Gorenje klima nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur klimë të përshtatshme me çmimet më të volitshme në treg.


Gorenje klima në shitje


Gjetja e një klime perfekte për t'iu përshtatur nevojave tuaja nuk ka pse të jetë e vështirë. Në MerrJep.com, ne kemi një përzgjedhje të madhe në shpalljet për klima Gorenje nga modelet kryesore. Zgjidhni nga klimat me kapacitet të lartë, klima me kapacitet nxehtësi apo ftohje dhe modele tjera të tharëseve.Nëse vendosni të blini Gorenje klima, ne ju rekomandojmë të shfletoni faqen tonë dhe kategorinë “Teknikë e bardhë dhe aparate shtëpiake” për të gjetur shpallje për klima të reja apo të përdorura në MerrJep.com.Shisni Gorenje klima në MerrJep


Nëse posedoni Gorenje klima dhe jeni duke kërkuar një vend për ta shitur atë pasi që nuk ju duhet më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.
Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për Gorenje klima dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për shitje të klimave në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione