Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kaldaja me pelet - Të reja dhe të përdorura në shitje

Alfa Plam , 27
Termo , 3
LG , 1


Koha për një shporet të ri? Na lejoni ta bëj kërkimin tuaj pak më të lehtë, duke ndarë me ju llojet e shporetave që mund t’i gjeni në MerrJep.com. Qëllimi ynë është të ju kursejmë kohë, para dhe stres në mënyrë që të ndjeheni të sigurt në zgjedhjen tuaj.


Në këtë kategori ju mund të gjeni kaldaja me pelet të markave të ndryshme përfshirë, Alfa, Gorenje, Thermoflux, MBS, Erad, Alfa Plam, DCM dhe kaldaja me pelet të markave tjera me çmimet më të volitshme në treg.


21 Mar 19:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kaldaj me pelet

430 EUR Price Reduced

21 Mar 19:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kallda me pelet

1 050 EUR

15 Shk 19:16 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalda Pelet

550 EUR

09 Jan 23:41 Ngrohës dhe Klima , Dardanë

Kalda me Pelet 35kw

1 300 EUR

04 Dhj 14:46 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kaldaja

900 EUR Price Reduced

01 Nën 16:07 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Kaldaj me pelet 40KW

1 800 EUR

30 Tet 20:14 Ngrohës dhe Klima , Drenas

shitet peleti dhe kaldaja

1 EUR

21 Tet 01:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shitet kaldaja

600 EUR

14 Tet 22:28 Ngrohës dhe Klima , Rahovec

Kaldaj me pelet 35KW

1 500 EUR

04 Tet 15:22 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

Kaldaj

1 100 EUR

01 Tet 15:05 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Shitet

1 500 EUR

27 Sht 23:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kaldaj per nxemje qendrore

1 000 EUR

27 Sht 21:26 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalda me pelet 50kW

900 EUR Price Reduced

22 Sht 22:49 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Shitet Kalda me pelet

850 EUR

15 Sht 14:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalda me pelet

1 500 EUR

04 Maj 23:15 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet kaldaja me radiatora

1 200 EUR

27 Pri 13:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kaldaja Eko-ckP 35kw

1 450 EUR

27 Pri 12:27 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet kaldaja Eko-CKP 35 kw

1 450 EUR

02 Shk 08:51 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

shitet

1 000 EUR

07 Jan 09:05 Ngrohës dhe Klima , Burim

Kala me pelet 28kw

720 EUR

28 Nën 20:38 Ngrohës dhe Klima , Rahovec

kaldaje me dru dhe pelet

900 EUR

26 Nën 11:49 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet

1 200 EUR

03 Tet 17:24 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kaldajë me pelet

800 EUR

21 Sht 09:18 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shitet kalda me pelet 24kw Alfa Plam

1 100 EUR

18 Sht 10:05 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shitet

600 EUR Price Reduced

12 Sht 20:35 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

Kalldaja

800 EUR


Nëse jeni duke kërkuar kaldaja me pelet me çmim të përballueshëm, atëherë MerrJep është për ju! Ne ofrojmë një gamë të gjerë modelesh për të zgjedhur kur blini kaldaja me pelet të reja apo të përdorura.Kaldajat janë në dispozicion për shitje nga persona fizik apo kompani, të reja apo të përdorura,këto pajisje të ngrohtë gjatë ditëve të ftohta dhe kanë një përdorim të thjeshtë.


Kaldaja me pelet në shitje


Po planifikoni të ndërroni ngrohjen tuaj të tanishme me kaldaja me pelet? Zgjedhja juaj është MerrJep.com!


Shikoni listën e gjerë të shpalljeve për kaldaja me pelet në MerrJep.com. Gjeni kaldaja të dimensioneve dhe kapaciteteve të ndryshme të listuara për shitje, analizoni fotot dhe kontaktoni me shpallësin përmes faqes sonë MerrJep.com.Në këtë kategori ju mund të gjeni modele të ndryshme të kaldajave duke filluar nga Alfa, Gorenje, Thermoflux, MBS, Erad, Alfa Plam, DCM dhe më shumë me çmimet më të volitshme në treg.Si të kërkoni kaldaja me pelet në MerrJep?


MerrJep.com ka qindra shpallje të postuara për kaldaja me pelet në shitje në web. Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje për kaldaja, gjë e cila mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.Për këtë arsye, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim gjatë shlfetimit të shpalljeve për klldaja me pelet në MerrJep.Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "kaldaja me pelet"Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.Shisni kaldaja me pelet në MerrJep


Nëse posedoni kaldaja me pelet dhe jeni duke kërkuar një vend për t'i shitur atë pasi që nuk ju duhet më, MerrJep.com është platforma e duhur për ju.Regjistroni shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për kaldaja me pelet dhe gjeni blerësin potencial në shpalljet për shitje të klimave në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione