Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima | Termo | Magnohrom

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo Magnohrom | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 17:01 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Termo akumuluese Magnohrom

270 EUR

22 Mar 14:23 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo ne shitje.

150 EUR

10 Mar 15:46 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

100 EUR

05 Mar 09:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

07 Jan 02:23 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

95 EUR

27 Nën 15:19 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo ne shitje

150 EUR

23 Nën 21:00 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo 5 kwh

160 EUR

03 Tet 22:36 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Termo Magnohrom

250 EUR

03 Sht 13:05 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet kamini german

260 EUR

29 Dhj 00:09 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Elind

175 EUR

20 Dhj 23:54 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

MK Termo

100 EUR

04 Nën 07:08 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Nxemje qendrore

11 EUR

10 Korr 11:42 Ngrohës dhe Klima , Klinë

Klim

125 EUR

15 Mar 08:37 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shporet

45 EUR

17 Dhj 19:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Termo

55 EUR Price Reduced

08 Dhj 01:09 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Stuf

35 EUR Price Reduced

01 Dhj 20:02 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo 4

80 EUR

30 Nën 10:40 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo 3.5kw

130 EUR

09 Nën 19:54 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Roleta

30 Sht 17:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Termo 4,5

150 EUR

25 Sht 21:48 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kamin+elid 3.5 vetem 250€

250 EUR

20 Sht 20:05 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo 6kw

100 EUR

18 Sht 20:34 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Shes Termo 3.5kW

115 EUR Price Reduced

05 Maj 23:04 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Ngrohse

1 EUR

12 Mar 23:56 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Inkupatora

80 EUR

24 Shk 21:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

termo 3.5 kw

100 EUR

16 Jan 20:28 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

50 EUR

11 Jan 14:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo 3.5kw

120 EUR

12 Dhj 17:04 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Nxemse

80 EUR

29 Nën 20:18 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Kaftorr

70 EUR

16 Nën 10:37 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin

400 EUR

06 Nën 18:46 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shes 2 termo te mira magnohorm

250 EUR

05 Nën 15:56 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo Magnohrom | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione