Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Termo Model Tjeter Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:57 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo Elind

100 EUR

Sot 10:38 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shiten 2 nxemse për termo elind

35 EUR

18 Sht 09:47 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Elind per ngorhje

120 EUR

15 Sht 22:05 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Infrared Heater

23 EUR Price Reduced

11 Sht 08:19 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shporet per ngrohje qendrore

600 EUR

02 Sht 10:08 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

TERMO 3.5

1 EUR

31 Gush 19:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

50 EUR

24 Gush 08:27 Ngrohës dhe Klima , Shtime

NXEMSE

25 EUR

06 Gush 09:10 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Termo elind

150 EUR

24 Korr 03:57 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Ne gjendje shume te rregullt

70 EUR

24 Korr 03:48 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo

70 EUR

04 Korr 20:01 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Radiator per nxemje qendrore

810 EUR Price Reduced

04 Korr 12:37 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo Elint 3.5KW

65 EUR

03 Korr 15:08 Ngrohës dhe Klima , Prizren

termo

50 EUR

26 Qer 16:16 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

50 EUR

24 Qer 18:23 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo 3,5kW

130 EUR

11 Qer 16:59 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kalldaja me dru dhe bojleri 200 L

800 EUR

17 Maj 02:29 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

30 EUR

04 Maj 02:27 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KALLDAJA FEROLLI

29 Pri 22:16 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

kamin me furr me qynka 100

100 EUR

29 Pri 22:14 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

shitet kamini me furr 100€

100 EUR

16 Pri 14:19 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termo 5KW

140 EUR

05 Pri 23:40 Ngrohës dhe Klima , Deçan

Kalorifer monofaz

70 EUR

27 Mar 22:31 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Ngrohje

15 Mar 16:34 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

kontaktor

21 Shk 12:01 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo treshe

40 EUR

21 Jan 12:47 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Termo

130 EUR

18 Jan 18:24 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Urgjnet

1 200 EUR

15 Jan 21:18 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

Kallda 40.kw

350 EUR

13 Jan 14:02 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet i ncemjes 27 kw

400 EUR

08 Dhj 00:00 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per xhemje

500 EUR

07 Dhj 12:55 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Radiator

130 EUR Price Reduced

30 Nën 12:19 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KLIMA ENG

27 Nën 21:41 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamine

150 EUR

27 Nën 14:08 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Termo

150 EUR

23 Nën 23:27 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Radiator 15 brinjesh

60 EUR

18 Nën 00:01 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kallorifer manofaz

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Termo Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione