Vushtrri | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Ngrohës dhe Klima

Alfa Plam , 41
Neo , 3
Panasonic , 1
Tesy , 2
Termo , 19
LG , 1
Vivax , 2
09 Jan 20:01 ,

Kamin

50 EUR

02 Jan 12:52 ,

Shporet

50 EUR

05 Dhj 18:19 ,

Shitet

60 EUR

01 Dhj 22:18 ,

Kamine

680 EUR

Në fillim