Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima Të gjitha në Vushtrri

Alfa Plam , 104
Neo , 3
Panasonic , 1
Tesy , 3
Termo , 33
LG , 3
Vivax , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 15:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KALLDAJA FEROLLI

28 Maj 15:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Montojm klima

50 EUR

26 Maj 18:18 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet

800 EUR

26 Maj 14:31 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet

800 EUR

23 Maj 23:51 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamin me pelet 21 KW

950 EUR Price Reduced

22 Maj 00:27 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Komplet nxemja

1 650 EUR

13 Maj 13:55 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shitet alfa

360 EUR

12 Maj 11:40 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kallda elektrike 12 KW

250 EUR Price Reduced

11 Maj 23:25 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shes kallda me pelet 24KW

950 EUR

04 Maj 02:27 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KALLDAJA FEROLLI

30 Pri 12:23 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

klima GOREX

200 EUR Price Reduced

23 Pri 11:09 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

nxemje

100 EUR

15 Pri 22:02 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamin Prity K22

320 EUR

03 Pri 08:05 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Nxemse

70 EUR

07 Mar 11:39 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Montojm klima

60 EUR

02 Mar 18:22 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shporet

200 EUR

28 Shk 04:49 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet

150 EUR

21 Shk 11:56 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet termo shum lire, vetem 60 euro

60 EUR

18 Shk 20:27 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Montojm klima

50 EUR

14 Shk 09:04 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shes kallad me pelet 28 kw 1 dimer osht perdor

500 EUR Price Reduced

10 Shk 09:10 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

ngrohse

25 EUR

05 Shk 13:54 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet Termo

170 EUR

03 Shk 10:02 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Ngrohese ( Nxemje)

25 EUR Price Reduced

30 Jan 14:58 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kalade me rrym

27 Jan 02:08 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

ne shitje

700 EUR

23 Jan 11:24 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Termo elind

120 EUR

22 Jan 19:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shesim Gjysme Alfa

180 EUR

14 Jan 17:59 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shtit shporeti gjysmealfa

180 EUR

27 Dhj 23:50 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KLIMA BEKO

100 EUR

27 Dhj 23:50 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KLIMA BEKO

100 EUR

27 Dhj 23:50 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KLIMA BEKO

100 EUR

24 Dhj 23:04 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet nxemje per shpi

27 Nën 21:41 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamine

150 EUR

26 Nën 20:27 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Me marveshje

24 Nën 16:03 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Termo 120€

70 EUR Price Reduced

13 Nën 23:42 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamin per ngrohje

90 EUR

09 Nën 22:22 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shporet

160 EUR

04 Nën 20:15 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Nxemje e paperdorur

30 EUR

25 Tet 20:46 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet alfa plam

25 Tet 15:36 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Nxemje me digitron

21 Tet 18:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet shporeti 20 kw

750 EUR

21 Tet 00:13 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet alfa plam

20 Tet 23:37 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet Kaldaja

150 EUR

19 Tet 12:44 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamin

80 EUR

15 Tet 01:52 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shitet alfa

13 Tet 22:20 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shitet

720 EUR

11 Tet 23:59 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

shite shpreti 20 kl

680 EUR

11 Tet 00:50 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet shporeti alfa

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione