Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.


20 Mar 23:05 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

50 EUR

20 Mar 21:35 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Nxemse Tesy

25 EUR Price Reduced

20 Mar 11:42 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termoakumullues 6

120 EUR

20 Mar 10:53 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamin peletit 25kw

20 Mar 05:01 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Termopomp 18KW

3 790 EUR

20 Mar 01:27 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Ferolli nxemje 24kw

400 EUR Price Reduced

18 Mar 23:03 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shporet ALFA 90

370 EUR

18 Mar 16:28 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Klime PAOLO

250 EUR Price Reduced

18 Mar 00:40 Ngrohës dhe Klima , Viti

Kaldaj me dru

550 EUR

17 Mar 17:52 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Montojm klima

50 EUR

17 Mar 17:36 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Montojm klima

50 EUR

17 Mar 16:43 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

50 EUR

16 Mar 21:51 Ngrohës dhe Klima , Pejë

She's kalldajen

80 EUR Price Reduced

16 Mar 21:18 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator

16 Mar 21:12 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Radiator nxemje

16 Mar 21:11 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

radiator

16 Mar 17:34 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes Termo 3 she

80 EUR

16 Mar 15:36 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Aspirator

65 EUR

16 Mar 10:15 Ngrohës dhe Klima , Shtime

NXEMSE

25 EUR

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione