Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.

18 Sht 15:17 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

70 EUR

18 Sht 12:51 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

200 EUR

16 Sht 23:16 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shpotet i nxemjes qendrore

630 EUR

16 Sht 19:56 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Stufe

80 EUR

15 Sht 16:23 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

KALDAJE 70KW me dru dhe qymyr

950 EUR

15 Sht 16:23 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

KALDAJE 70KW me dru dhe qymyr

950 EUR

15 Sht 15:24 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo 3.5+nje nxemse radiator 85euro (vetem sot)

85 EUR Price Reduced

15 Sht 08:41 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

14 Sht 20:06 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo Elind 3

50 EUR

14 Sht 16:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin

14 Sht 09:34 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shes Elind 3. 5

110 EUR

13 Sht 23:23 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Termo

180 EUR

13 Sht 22:43 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me naft shum pak e perdorur

550 EUR

13 Sht 20:08 Ngrohës dhe Klima , Besianë

Shporet Alfa 90H

350 EUR

13 Sht 19:12 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shitet Kamini

13 Sht 17:57 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin per nxemje

250 EUR

13 Sht 12:43 Ngrohës dhe Klima , Kastriot

Shporet

100 EUR

13 Sht 09:42 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shporet Alfa

12 Sht 20:13 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo Elind

12 Sht 19:39 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin me dru i firmes Prity

130 EUR

12 Sht 17:13 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamini per ngrohje dimrore

90 EUR

12 Sht 16:33 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Kamin austriak

11 Sht 19:48 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Kamino e mire

11 Sht 15:20 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

shporet

09 Sht 20:18 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet kamini

350 EUR

08 Sht 19:35 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Qeshme

08 Sht 12:33 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Elind

07 Sht 13:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Elind (Termo)

07 Sht 13:03 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Kamina

07 Sht 12:39 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo dhe radiator

110 EUR Price Reduced

06 Sht 19:48 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo3

120 EUR

06 Sht 17:36 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo elektrikë

400 EUR

06 Sht 13:45 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin

240 EUR Price Reduced

06 Sht 12:06 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

3 lloj nxemjes me rrym

200 EUR

05 Sht 20:00 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Termo

100 EUR

05 Sht 19:17 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shporeta te druve

04 Sht 16:01 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

KLIMA VENTILIM KLIMATIZIM NXEMJE QENDRORE

03 Sht 14:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klimë Lëvizëse (AUX)

200 EUR

03 Sht 13:09 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo

80 EUR

02 Sht 22:04 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin ne gjendje shum te mir

200 EUR

02 Sht 20:36 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Kamin pak i perdorur

150 EUR

01 Sht 18:17 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kamini prity vetem nje dimer i perdorur

120 EUR

01 Sht 17:29 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo per nxemje

01 Sht 15:16 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Nxemje Qendrore 20Kw

01 Sht 11:12 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shes termo

90 EUR

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione