Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.

28 Maj 15:52 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Waillant

500 EUR

28 Maj 15:52 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Delognih

60 EUR

28 Maj 15:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

KALLDAJA FEROLLI

28 Maj 15:45 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Montojm klima

50 EUR

28 Maj 15:04 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shporet

280 EUR

28 Maj 14:55 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Fluter me uj

80 EUR

28 Maj 12:59 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Shitet alfa

320 EUR

28 Maj 06:20 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

108 EUR Price Reduced

28 Maj 06:20 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shporet me dru

108 EUR Price Reduced

27 Maj 13:52 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Termo per ngrohje

50 EUR

27 Maj 00:32 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kallda me pelet

725 EUR Price Reduced

26 Maj 14:31 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Shitet

800 EUR

26 Maj 13:22 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Ngrohese

130 EUR Price Reduced

26 Maj 12:26 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaja per Ngrohje

180 EUR

25 Maj 02:01 Ngrohës dhe Klima , Skenderaj

Montojm klima

60 EUR

24 Maj 23:54 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Klima

60 EUR

24 Maj 23:52 Ngrohës dhe Klima , Drenas

Montojm klima

60 EUR

24 Maj 23:49 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

60 EUR

24 Maj 23:42 Ngrohës dhe Klima , Therandë

Montojm klima

60 EUR

24 Maj 23:38 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shporet Alfa Plam

150 EUR

24 Maj 23:36 Ngrohës dhe Klima , Malishevë

Klima

60 EUR

24 Maj 10:25 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Termoakumullues 6

100 EUR Price Reduced

23 Maj 23:51 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

Kamin me pelet 21 KW

950 EUR Price Reduced

23 Maj 13:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo elind

70 EUR

23 Maj 08:37 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per pelet

450 EUR

23 Maj 08:15 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Shporet per pelet

450 EUR

22 Maj 23:47 Ngrohës dhe Klima , Kastriot

Shitet gjysym Alfa

150 EUR

22 Maj 14:13 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Elind termo

150 EUR Price Reduced

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione