Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ngrohës dhe Klima në shitje

Eksploroni gamën tonë të gjerë të teknikës së bardhë dhe gjeni ngrohës dhe klima nga markat më të njohura në MerrJep.com.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar ngrohës dhe klima të ri apo të përdorur, në këtë kategori ju mund të gjeni ngrohës, klima, nxemje lëvizëse etj nga brendet më të njohura si Alfa Plam, Panasonic, Termo, LG, Vivax, Neo dhe marka tjera të termove dhe shporetave për nxemje në MerrJep.com.


14 Shk 17:13 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Shporet i druve iri

350 EUR

13 Shk 17:28 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin me pelet 20kw

800 EUR

13 Shk 13:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

13 Shk 09:57 Ngrohës dhe Klima , Ferizaj

Klima BEKO

200 EUR

13 Shk 09:51 Ngrohës dhe Klima , Klinë

Shporet

950 EUR

12 Shk 13:33 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kamin

120 EUR

11 Shk 22:44 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

pomp willo

11 Shk 11:07 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shiten dy kamina

250 EUR

11 Shk 10:41 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Kalorifer 12Kw

195 EUR

11 Shk 10:15 Ngrohës dhe Klima , Fushë Kosovë

Kembyes

900 EUR

11 Shk 10:04 Ngrohës dhe Klima , Gjakovë

Shitet Termo

115 EUR

10 Shk 21:36 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

kamin me pelet

600 EUR

10 Shk 13:10 Ngrohës dhe Klima , Lipjan

Shporet alfa 90

280 EUR

10 Shk 09:10 Ngrohës dhe Klima , Vushtrri

ngrohse

25 EUR

10 Shk 09:05 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Termo 3

80 EUR

10 Shk 08:22 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Kalldaj me rryme

579 EUR

09 Shk 19:18 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxehmje

30 EUR

09 Shk 15:53 Ngrohës dhe Klima , Pejë

Shes Kaminin Prety

160 EUR Price Reduced

09 Shk 13:39 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet stufa

120 EUR

09 Shk 12:20 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shiten klimat

80 EUR Price Reduced

09 Shk 09:15 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

08 Shk 08:59 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

termo 4.5 super gjendje

120 EUR

07 Shk 18:48 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Nxmse me naft dhe rrym

120 EUR

07 Shk 18:14 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

Shitet kamini

100 EUR

07 Shk 14:41 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Gralic

30 EUR

Ngrohës dhe klima si, shporeta për nxemje, kamina, kallaj me dru dhe klima të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura të teknikës së bardhë në MerrJep.com.


Platforma MerrJep.com, iu mundëson të blini ngrohës dhe klima nga markat më të njohura të teknikës së bardhë nga komoditeti i shtëpisë suaj duke plotësuar kështu nevojën tuaj për të pasur ngrohës dhe klima me çmimet më të volitshme në treg.


Ngrohës dhe klima në shitje


Ngrohës


Kërkoni ngrohës të ri dhe të përdorur, të zhvilluar me teknologjinë më të fundit në një gamë madhësish dhe modelesh që MerrJep ofron.


Gjeni ofertat më të mira për kamina, kalldaj me dru, shporet për nxemje qëndrore, termo akumuluese, nxemje me gas dhe rrymë, nxemse elektrike, nxemje qëndrore dhe shumë piasje tjera ngrohëse të markave Alfa Plam, Alfa, Aeroterm dhe marka tjera të kaminave dhe nxemjeve në MerrJep.com.


Klima


Gjeni klimën tuaj perfekte sot duke shfletuar faqen tonë. Në këtë kategori mund të gjeni përzgjedhje të madhe të klimave nga markat më të njohura në MerrJep.com.

Blini klima për ftohje dhe nxemje, dhe klima lëvizëse të reja dhe të përdorura nga markat Beko, Samsung, Ecolux, Mitsubishi, Grunding, Aux, Becker dhe marka tjera të klimave në MerrJep.com.


Si të gjeni shpallje për ngrohës dhe klima në MerrJep.com?


Gjeni ngrohës dhe klima shpejt dhe lehtë duke përdorur filtrat për kërkim në bazë të markës apo llojit të paisjes që kërkoni dhe shikoni rezultatet e kërkimit vetëm për specifikat që ju interesojnë.


Në këtë kategori ju mund të gjeni qindra shpallje të cilat mund të ju vështirësojnë gjetjen e paisjes që plotëson nevojat tuaja personale.


Kërkimin mund ta bëni duke selektuar kutinë "shitet" për të parë shpallje të postuara nga përdoruesit e faqes apo të shkruani në kutinë e kërkimit "ngrohës dhe klima".


Pasi të filtroni shpalljet në bazë të kërkesave tuaja, atëherë ju do të shihni vetëm shpallje të cilat i përshtaten karakteristikave tuaja të kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione