Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:23
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder Lageshtisë ME QIRA

1 EUR

29 Sht 11:03
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Kallda me Pelet

1 600 EUR

30 Sht 07:56
Linku:
Të tjera , Prishtinë

Kallda me Pelet

1 600 EUR


Sot 02:47 Të tjera , Prishtinë

Peshore

32 EUR

Online
Sot 02:45 Të tjera , Prishtinë

PESHORE MEKANIKE

45 EUR

Online
Sot 00:57 Të tjera , Prishtinë

Testues i ujit

15 EUR

Sot 00:55 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Shporet i druve , 130 €

130 EUR

Sot 00:48 Të tjera , Prishtinë

APARATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

1 EUR

Sot 00:46 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Sot 00:46 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Sot 00:46 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisē

1 EUR

Sot 00:46 Fshesë me korrent , Prishtinë

Fshese me uje - Rovus

50 EUR

Sot 00:43 Të tjera , Prishtinë

Shiten

Sot 00:18 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

TERMO ELIND 3.5 KW

85 EUR

Sot 00:16 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Shes frizin

60 EUR

Sot 00:15 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Prishtinë

BLEJM LAVATRIQE 044 481 885

44 481 885 EUR

Dje 16:19 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtis me qira

1 EUR

Dje 16:17 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë

1 EUR

Dje 16:16 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 16:16 Të tjera , Prishtinë

Aparata kunder lageshtisë me qira

1 EUR

Dje 14:57 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaja per Ngrohje

180 EUR

Dje 14:08 Frigoriferë dhe frizë , Prishtinë

Friz

110 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione