Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Friz të markave më të njohura si Gorenje, Beko, Samsung, Fuego, Bosh etj


Keni vendosur të blini një friz të ri? Na lejoni ta bëj kërkimin tuaj pak më të lehtë, duke ndarë me ju shpalljet për friza në shitje që mund t’i gjeni në MerrJep.com. Qëllimi ynë është të ju prezantojmë gamën e gjerë të frizave të rid he të përdorur tek ju, në mënyrë që të ndjeheni të sigurt në zgjedhjen tuaj.


Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar friza të ri apo të përdorur, në MerrJep.com mund t’i gjeni të gjitha! Në këtë kategori ju mund të gjeni friza me kapacitete të ndryshme nga brendet më të njohura si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko dhe brende tjera me çmimet më të volitshme në treg.

16 Maj 11:40 ,

Friz

400 EUR Price Reduced

13 Maj 03:07 ,

Friz vitrin

200 EUR

12 Maj 23:47 ,

friz

75 EUR

30 Pri 10:03 ,

friz

75 EUR


Friz në shitje


Një friz për ruajtjen e ushqimeve është thelbësorë për çdo familje dhe i vetëm siguron hapësirë ​​shtesë në kuzhinën tuaj, duke e bërë të lehtë mbajtjen e ushqimit të freskët për një kohë më të gjatë.


Në MerrJep.com ju mund të gjeni friz të kapaciteteve dhe modeleve të ndryshme vetëm duke shfletuar faqen tone. Për të gjetur më lehtë modelin e frizit që kërkoni ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim të posaçshëm të teknikës së bardhë.


Avantazhet e të pasurit një friz në shtëpi


Nëse keni vend të mjaftueshëm dhe dëshironi të bleni gjëra ushqimore me shumicë, blerja e një frizi është ajo çfarë ju duhet.


Një friz ju ndihmon të ruani dhe t’I mbani ushqimet tuaja të freskëta për një kohë të gjatë. Kjo ju lejon të përfitoni nga të gjitha llojet e pazareve ushqimore pa u shqetësuar se blerjet tuaja do të shkojnë dëm para se të keni një shans për t'i shijuar ato.


Me ndihmën e frizit ju mund të blini dhe të gatuani me shumicë, pastaj të vendosni pjesën më të madhe të ushqimit për ta ngrirë dhe më vonë për ta shkrirë sa herë që keni nevojë për të.


Ja çfarë duhet të konsideroni para se të blini një friz


Blerja e një frizi është gjithmonë një ide e mirë. Por, ai nuk është i përshtatshëm për të gjitha llojet e hapësirave.


Shikoni se cilat janë dy gjërat kryesore që duhet të konsideroni para se ta bleni atë:


A keni vend të mjaftueshëm për ta vendosur atë?


Një friz është praktik vetëm nëse keni një vend për ta vendosur dhe një mënyrë për ta futur në atë vend. Hapësira duhet të jetë mjaft e madhe për të ruajtur frizin, me disa inç rreth tij për qarkullimin e ajrit dhe të lejojë hapësirë ​​që dera të lëkundet.


Sa njerëz jetoni në një shtëpi/banesë?


Blerja e një frizi ka të bëjë shumë edhe me faktin se sa e madhe është familja juaj. Sa më e madhe të jetë familja juaj, aq më e madhe duhet të jetë rezerva e ushqimit që ju mbani brenda tij.


Në të kundërtën, nëse jetoni vetë, nuk është e nevojshme të blini friz. Pjesa e ngrirjes në frigoriferin tuaj mund të jetë e mjaftueshme për të ruajtur sasinë e vogël të ushqimit.


Nëse vendosni të blini një friz, ne ju rekomandojmë të shfletoni faqen tonë dhe kategorinë “Teknikë e bardhë dhe aparate shtëpiake” për të gjetur shpallje për friz të ri apo të përdorur në MerrJep.com.Kërkime të ngjashme

friz Friza friz friz friz friz friz friza Frizer Friz

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione