Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Shtëpi dhe familje | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ma,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ma Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 21:23 Të tjera , Prishtinë

Tush Bateri

20 EUR

26 Mar 21:22 Të tjera , Mitrovicë

Komod tv

15 EUR

26 Mar 17:10 Të tjera , Mitrovicë

Trapizeri

120 EUR

26 Mar 11:52 Të tjera , Gjilan

divier

40 EUR Price Reduced

25 Mar 12:41 Frigoriferë dhe frizë , Gjilan

frigorifer per pije ❄️

150 EUR

24 Mar 18:42 Ngrohës dhe Klima , Prishtinë

Kalldaja per Ngrohje

180 EUR

24 Mar 17:23 Frigoriferë dhe frizë , Gjilan

frigorifer per pije❄️��

150 EUR

24 Mar 08:31 Frigoriferë dhe frizë , Gjilan

frogorifer i pijev ��❄️

150 EUR

23 Mar 21:25 Frigoriferë dhe frizë , Gjilan

frigorifer me xhom��❄️

150 EUR

23 Mar 18:46 Frigoriferë dhe frizë , Gjilan

frigorifer per pije

150 EUR

23 Mar 15:35 Frigoriferë dhe frizë , Gjilan

frigorifer per pije��❄️

160 EUR

23 Mar 11:07 Frigoriferë dhe frizë , Gjilan

frigorifer per pije��❄️

160 EUR

12 Mar 23:11 Furra dhe mikrovalë , Prishtinë

Grill Skarë Sgar Zgar

1 EUR Price Reduced

05 Mar 09:35 Ngrohës dhe Klima , Mitrovicë

Termo

21 Shk 11:14 Të tjera , Gjilan

havbord

60 EUR Price Reduced

19 Shk 19:04 Të tjera , Deçan

Vaske(Kada) Sllovene

11 Shk 10:29 Të tjera , Gjilan

Shitet Gjysem Alfa

200 EUR

10 Shk 22:30 Të tjera , Lipjan

Shitet autolarja villager silent 195 bar max

230 EUR

05 Shk 14:49 Ngrohës dhe Klima , Prizren

Stuf Kamina teper e rujtur

105 EUR

03 Shk 09:56 Ngrohës dhe Klima , Gjilan

nxemje me tulla 4.5

130 EUR

01 Shk 11:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Gjilan

lavatriqe BEKO��

90 EUR

31 Jan 21:25 Lavatriçe dhe makinë tharëse , Mitrovicë

Makin rroba larse

70 EUR

28 Jan 02:17 Të tjera , Gjilan

pegell

50 EUR

26 Jan 12:03 Të tjera , Ferizaj

rregullator rrymes 10kv

100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ma | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione