Frigorifer të markave të ndryshme në shitje


Nëse po kërkoni të blini një frigorifer të ri apo të përdorur, atëherë ju duhet të kërkoni në këtë kategori të MerrJep.


Këtu ju do të gjeni frigorifer të ri apo të përdorur, të përshtatshëm për shumë përdorime me madhësi dhe ngjyra të ndryshme nga brendet më të njohura botërore si Samsung, LG, Gorenje, Grunding, Bosch etj.


Gjeni frigorifer me një derë, frigorifer me dy dyer, frigorifer me ngrirje poshtë, frigorifer me ngrirje lartë dhe frigorifer të vegjël që përshtaten si për kuzhinë ashtu edhe për nevojat e zyrës.

07 Maj 19:02 ,

Kuzhine

250 EUR


Po kërkoni të shtoni frigorifer të ri apo të përdorur në kuzhinën tuaj?


Atëherë mos shiko më tej. Ne ju ofrojmë zgjedhje të madhe të frigoriferëve në shpalljet e postuara nga persona fizik apo kompani. Mjafton të shfletoni faqen tonë dhe përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim për të gjetur frigoriferë nga brendet që ju kërkoni.



Si të gjeni frigoriferin e duhur për ju?


Frigoriferi është një pajisje e shkëlqyeshme për ta pasur në shtëpi. Ju ndihmon në ruajtjen e ushqimeve dhe pijeve të freskëta që mund të konsumohen pa pasur nevojë t’i blini çdo ditë të freskëta. Por ka disa gjëra që duhet të dini në lidhje me të përpara se të blini një të tillë për shtëpinë tuaj.


Zgjedhni modelin


Vendosni nëse ju duhen modele frigoriferësh si krah për krah, frigorifer me ngrirës poshtë ose ngrirësi i sipërm.


· Frigoriferët me ngrirje të poshtme vendosin ndarjen më të përdorur në nivelin e syve ndërsa frigoriferët me ngrirje në anën e sipërme kushtojnë më pak, por janë më pak elegant.


· Frigoriferë të modelit krah-për-krah kanë edhe lëkundje të ngushta të derës, por kërkojnë më shumë arritje dhe përkulje.


· Frigoriferët e integruar janë të mbushur me dollapë, por ato kushtojnë më së shumti dhe mbajnë më pak produkte.


Llojet e frigoriferëve që mund t’i gjeni në MerrJep


Në varësi të madhësive të tyre dhe mënyrës së ndërtimit, frigoriferët mund të klasifikohen në pesë lloje kryesore:


Frigorifer me një derë


Siç sugjeron edhe emri, këta frigoriferë kanë vetëm një derë dhe variojnë nga një kapacitet prej 150 deri në 250 litra. Këto janë opsionet më ekonomike në dispozicion atje, dhe përveç hapësirës në frigorifer, madje ofrojnë hapësirë ​​modeste të ngrirjes.


Frigorifer me dy dyer


Këto paraqesin dy dyer, njëra mbi tjetrën. Ndërsa ndarja e sipërme është e rezervuar për ngrirjen, ajo e poshtme është menduar për përdorim të rregullt. Në këtë mënyrë, ju merrni më shumë hapësirë ​​për të përdorur frigoriferin.


Një frigorifer me dyer të dyfishta zakonisht ka një kapacitet prej 250 deri në 500 litra. Frigoriferë të tillë janë ndërtuar gjithashtu për të përdorur më pak energji, dhe ato janë gjithmonë të natyrës pa ngrica.


Frigorifer me dyer treshe


Frigoriferët me tri dyer janë më të gjatë dhe më të hollë se modelet e tjera, dhe janë të shkëlqyeshëm për shtëpitë me më pak hapësirë ​​në dysheme. Ato vijnë në kapacitete prej 250 deri 350 litra.


Dera në pjesën e sipërme është për ngrirjen, ajo e mesme është për përdorim të rregullt dhe ajo e poshtme është një sirtar perimesh.


Frigorifer Mini


Mini frigoriferët kanë përmasa të vogla dhe thjesht ofrojnë ftohje themelore për të mbajtur ushqimin tuaj të freskët dhe mund të jenë deri në 100 litra kapacitet.





Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione