Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lavatriçe në shitje - Gjeni lavatriçe të reja dhe të përdorura nga brendet më të njohura në MerrJep


Jeni duke kërkuar të blini lavatriçe të re apo të përdorur me çmim të volitshëm? Tashmë ju jeni në vendin e duhur!


Gjeni lavatriçën ideale për ju sot, vetëm duke shikuar listimet për lavatriçe në shitje në MerrJep.com. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar lavatriçe të re apo të përdorur, në MerrJep.com mund t’i gjeni të gjitha!


Në këtë kategori ju mund të gjeni mbi 1.000 lavatriçe me kapacitete të ndryshme nga brendet më të njohura si Gorenje, Bosch, Samsung, Beko dhe brende tjera me çmimet më të volitshme në treg.


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu shit-blerje të shpejtë të lavatriçeve nga komoditetit i shtëpisë suaj.Gjeni lavatriçën më të mirë për ju


Nëse po kërkoni të blini një lavatriçe, është e rëndësishme të dini nevojat tuaja dhe çfarë lloj lavatriçesh ju duhen juve. Pra, para se të finalizoni blerjen tuaj, këtu janë 5 gjërat që duhet të dini për lavatriçen që po blini.Cikli i rrotullimitNë varësi të pëlhurës dhe llojit të rrobave që dëshironi të lani, cikli i rrotullimit, i shënuar me rrotullime për minutë (rpm) është i rëndësishëm.EfikasitetiSa është efikase makina larëse kur bëhet fjalë për kursimin e energjisë dhe ujit? Një lavatriçe ekonomike nënkupton kursime në planin afatgjatë.MadhësiaMakineritë me ngarkesë të lartë priren të jenë më të ngushta sesa lavatriçet plotësisht automatike të ngarkesës së përparme.A keni nevojë ta vendosni makinën tuaj larëse në një cep të ngushtë? Apo mund të përballoni hapësirë ​​shtesë dhe keni nevojë për një lavatriçe më të madhe për ngarkesa më të mëdha, e cila na çon në pikën tjetër.Kapaciteti i ngarkesësNëse keni një familje të madhe do të dëshironi një makinë larëse e cila mund të marrë ngarkesa më të mëdha, në krahasim me një person me një familje të vogël ose një person të vetëm.


Lavatriçe të përdorura në shitje


Nëse keni një lavatriçe që duhet të zëvendësohet, nuk ka pse të prisni për një të re kur mund të blini një të vjetër. Me zgjedhjen tonë të madhe të lavatriçeve të përdorura, është e mundur të merrni vetes një lavatriçe autentike të kualitetit të lartë.


Zgjidhni nga lavatriçet me ngarkesë të përparme ose me ngarkesë të lartë të prodhuara nga marka të famshme si Whirlpool, Samsung, Gorenje, Bosch, Beko dhe shumë më tepër!  • Lavatriqe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Lavatriqe në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • lavatriqe në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • lavatriqe në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • lavatriqe në kategorinë Të tjera
  • Lavatriqe në kategorinë Të tjera
  • lavatriqe në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse | Bosch
  • Lavatriqe në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse | Beko
  • Lavatriqe në kategorinë Banesa
  • Lavatriqe në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse | Markë tjetër

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione